3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

وزیر خارجه عراق استیضاح می‌شود

قرار است پارلمان عراق در جلسه آتی خود، از وزیر خارجه این کشور به دلیل ادعاها درباره نفوذ عناصر حزب بعث به وزارت خارجه عراق سؤال کند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابعی در پارلمان عراق ادعا کرده‌اند برخی از نمایندگان پارلمان این کشور قصد دارند «محمد علی الحکیم»، وزیر امور خارجه عراق را استیضاح کنند.

شبکه الغدیر عراق شامگاه جمعه (۲۰ اردیبهشت) به نقل از این منابع گزارش داد که قرار است «فالح الخزعلی»، نماینده عضو ائتلاف الفتح این کشور در پارلمان، جلسه آینده از الحکیم در مورد نفوذ عناصر حزب البعث (حزب صدام) در وزارت خارجه، ارگان‌های وابسته به این وزارتخانه و همچنین در سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های عراق سؤال خواهد کرد.

فعالیت حزب بعث بعد از فروپاشی رژیم صدام ممنوع است و عناصر و دولت عراق حق ندارد از عناصر وابسته به آن، در ادارات و مناصب استفاده کند.

منابع این شبکه عراقی گفته‌اند که نماینده مذکور در حال حاضر اقدامات قانونی طرح این استیضاح را تکمیل می‌کند و آن را به هیأت رئیسه ارجاع خواهد داد تا موعد استیضاح وزیر خارجه را علام کند.

وزارت خارجه عراق اخیرا همسر سفیر عراق در ریاض را به دنبال اظهارات وی در تمجید از نظام صدام و حزب بعث به وزارت خارجه فراخوانده است (جزئیات بیشتر).

روزنامه العربی الجدید نیز به این خبر پرداخت و به نقل از «خلف عبدالصمد»، رئیس فراکسیون «ائتلاف دولت القانون» در پارلمان عراق نوشت که امضا برای استیضاح الحکیم جمع آوری شده است.

این روزنامه تحرکات برای این استیضاح در دولت «عادل عبدالمهدی»، نخست‌وزیر عراق را «گسترده» خواند.

بر اساس این گزارش، یک عضو برجسته پارلمان عراق، دلایل استیضاحات را مختلف خواند و گفت که این موراد به عملکرد هر وزیر بستگی دارد و برجسته استیضاح‌ها، متعلق به وزیر خارجه، برق و نفت است.

این نماینده عراقی گفت که شماری از نمایندگان از تغییراتی که وزرا در ساختار وزارتخانه‌های متبوع خود ایجاد کرده‌اند، ناراحت‌اند.

انتهای پیام/