3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

وضعیت بازار سکه | حباب سکه چقدر شد؟

قیمت سکه از طرف عوامل خارجی تحت فشار قرار گرفته است. نوسان نزولی اونس طلا عاملی برای فشار به قیمت سکه و ریزش آن در بازار است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اقتصادنیوز، اگر بهای اونس طلا به نوسان زیر مرز هزار و ۸۵۰  دلاری ادامه دهد، سکه بازان کار دشواری برای برگشت به کانال ۱۱ میلیون تومانی خواهند داشت. در صورت نزول اونس طلا، حتی اگر سکه به بالای کانال ۱۱ میلیونی برگردد، برای شکست سطح ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی دشواری‌های زیادی خواهد داشت. فلز گران بهای داخلی در روزهای اخیر بارها به بالای مرز ۱۱ میلیون تومان آمد، ولی نتوانست سد ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را بشکند.

  • بازگشت قیمت سکه به کانال ۱۰ میلیون تومان | جدیدترین قیمت طلا و انواع سکه در ۱۳ بهمن ۹۹

علیرغم مقاومت مرز یاد شده، سکه از لحاظ فنی، نشانه خاصی برای افت قیمت بروز نداده است. فلز گران بهای داخلی در روزهای اخیر به خوبی در محدوده اول حمایتی ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی خود را در برابر ریزش بیشتر محافظت کرده است. در کنار این، حمایت دوم سکه محدوده ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی است و در روزهای اخیر حتی ارزش ذاتی این فلز گران بها به زیر سطح یاد شده نرفته است.

  • حباب سکه در محدوده ۳ درصدی

دیروز ارزش واقعی قیمت سکه امامی در محدوده ۱۰  میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی قرار داشت و از نرخ بازار فاصله ۳ درصدی را نشان می داد. فاصله ۳ درصدی بین ارزش ذاتی و بازاری سکه در هفته های اخیر چندان غیرطبیعی نبوده است. ولی به طور معمول زمانی که این حباب به محدوده ۲ درصدی رفته است، میزان خریدها شدت گرفته است و هنگامی که حباب بالای ۴ درصد قرار گرفته است، سودگیری از خریدهای قبلی بیشتر شده است.

در شرایط کنونی، شواهد نشان می‌دهد که صبوری یا خرید و فروش سریع، برای انجام معاملات تصمیم عاقلانه‌تری است. با این حال، خروج حباب از دامنه نرمال یا شکسته شدن سطوح حمایتی یا مقاومتی سکه، به معنای آن است که معامله گران باید خود را با شرایط جدید هماهنگ کنند.