3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ونزوئلا شاهد تهاجم امپریالیسم جهانی است

معاون بخش خاورمیانه، آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه ونزوئلا اعلام کرد که کشورش شاهد تهاجم امپریالیسم جهانی است و ۵۰ کشور، دستورات مستقیم آمریکا را در این زمینه اجرا می کنند.

خبرگزاری مهر، گروه بین الملل- مریم خرمائی: سفارت ونزوئلا در تهران امروز میزبان «روبن داریو مولینا» معاون آسیایی وزارت خارجه این کشور بود. «روبن داریو مولینا» نماینده آسیایی وزارت خارجه ونزوئلا هدف از اقامت ۲ روزه خود را تعمیق روابط دوستانه و دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

به گفته وی، ونزوئلا شاهد تهاجم امپریالیسم جهانی است و در همین راستا روز گذشته جلسه مهمی با حضور محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران برگزار شد و طی آن طرفین درباره رابطه عمیق ۲ کشور صحبت کردند.

وی افزود: از نظر سیاسی در خصوص دیپلماسی و دفاع از حقوق بین الملل و هماهنگی با اعضای سازمان ملل در راستای دفاع از منشور این سازمان صحبت کردیم.

داریو مولینا ادامه داد: شرایط ونزوئلا را طوری تعریف می کنند که گویی مشکلات زیادی دارد. ادعا می کنند که مادورو شرایط اداره کشور را ندارد و به ما اتهام تروریسم وارد می کنند. آنها جنگی چند جانبه و دروغین علیه ما برپا کردند. حدود ۳۰ میلیارد دلار از ثروت ونزوئلا را بلوکه کرده اند که باید صرف ملزومات مردم ما شود.

وی ادامه داد: در واقع این جنگ با استفاده از ابزار دیپلماسی است و هدف آنها انزوای ما است. ۵۰ کشور دستورات مستقیم آمریکا را دنبال می کنند اما ما هم تلاش می کنیم تا به اهداف خود برسیم.

اولین کسی که در این نبرد از بین می رود حقیقت است آنها تلاش می کنند تا حقیقت را طور دیگری جلوه دهند اما ما با دوستانمان از جمله ایران برای افشای حقیقت تلاش می کنیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه بحران ونزوئلا به دودستگی جامعه بین الملل تبدیل شده و اینکه وی آینده این جدال را چگونه پیش بینی می کند گفت: ونزوئلا در واقع به دلیل ثروت، پیشینه و تاریخ آزادی خواهانه ای که دارد؛ در مرکز تمام تهدیدها است. دولت قانونی ونزوئلا با تهدید روبرو می شود چرا که از حقوق مردم دفاع می کند. امپریالیسم آمریکا، گروه لیما و اتحادیه اروپا نمی توانند توانایی های ما را تحمل کنند. آنها در واقع برای پروژه های اجتماعی و سیاسی که برای حفظشان انسان طی ۲۰ سال اجرا کردیم با ما مخالفت می کنند.

ونزوئلا بابت در اختیار داشتن طلا، نفت و الماس مورد تهاجم قرار می گیرد و ما را مورد تهدید قرار می دهند از جمله تهدید نظامی که هر روز با آن مواجه هستیم. قدرت های نظامی و سیاسی اتحادیه اروپا قادر به تحمل تنوع فرهنگی ما نیستند اما به اهداف خود نخواهند رسید.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر موضع ارتش ونزوئلا و احتمال مداخله نظامی آمریکا در این کشور گفت: بدون صلح عدالتی برقرار نخواهد شد. ما در ونزوئلا همه موارد را با قانون حل می کنیم و مادورو هم بر پایه همین قانون و از سوی مردم انتخاب شد.

تفاهم برای برگزاری انتخابات در تاریخ ۲۰ می ۲۰۱۸ در جمهوری دومینیکن و با حضور اپوزیسیون حاصل شد اما اپوزیسیون به دستور آمریکا و با حمایت کلمبیا این انتخابات را زیر سوال برد.
این انتخابات توسط شورای ملی انتخابات ونزوئلا تایید شد. این همان شورایی بود که در ۲۰۱۵ گوایدو را به عنوان نماینده مجلس به رسمیت شناخت.

مادورو کنترل همه امور داخلی ونزوئلا را در دست دارد و فرمانده کل نیروهای مسلح است. نیروهای مسلح ملی به طور منظم وظایف خود را انجام داده و از دستورات مادورو اطاعت می کنند.
نیروهای مسلح به همراه مردم آمادگی دفاع از حق تعیین سرنوشت و تمامیت ارضی خود را دارند.

مادورو از صلح و مردم طبق این جمله معروف حمایت می کند: اگر صلح می خواهیم پس باید برای آن تلاش کنیم. ما به هیچ کشوری اجازه نخواهیم داد که به ما حمله کند و به امپریالیسم هشدار می دهیم که در اتخاذ اقدامات خود احتیاط به خرج دهد و مدعی ساقط کردن دولت مشروع ونزوئلا نباشد.