فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پخش زنده‌ی مراسم Spring Loaded اپل (معرفی آیپد پرو و آی‌مک جدید)

بعد از مدت‌ها انتظار قرار است در مراسم Spring Loaded که در روز ۳۱ فروردین برگزار می‌شود، جدیدترین محصولات اپل معرفی شوند که از بین آن‌ها می‌توانیم به نسل جدید آیپد پرو اشاره کنیم. پخش زنده‌ی مراسم اپل را می‌توانید سه‌شنبه ۳۱ شهریور رأس ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران در همین صفحه از دیجی‌کالا مگ تماشا کنید.

پخش زنده‌ی مراسم Spring Loaded اپل را سه‌شنبه ۳۱ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ در همین صفحه تماشا کنید.

طی ماه‌های گذشته گزارش‌های زیادی در مورد نسل جدید آیپد پرو ۱۱ و ۱۲٫۹ اینچی منتشر شده است. گفته می‌شود این آیپدها تفاوت ظاهری خاصی نسبت به نسل قبلی ندارند ولی آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی قرار است برای اولین بار در بین محصولات اپل همراه با نمایشگر Mini-LED به دست کاربران برسد.

پخش زنده‌ی مراسم اپل

گفته می‌شود این تبلت‌ها از چیپست قدرتمندی بهره می‌برند که عملکرد مشابه با چیپست M1 را ارائه می‌دهد. همچنین احتمال تغییر در لنزهای این آیپدها هم وجود دارد که می‌توانند برجستگی ماژول دوربین را کاهش دهند.

در کنار آیپد پرو، باید انتظار معرفی ایرتگز را هم داشته باشیم که بارها در گزارش‌های مختلف به جزئیات این محصول پرداخته شده است. به زبان ساده، ایرتگز یک وسیله با اندازه‌ای مشابه یک سکه است که کاربران می‌توانند آن را به وسایل مختلفی متصل کند تا در صورت گم شدن آن وسیله بتوانند از ایرتگز در جهت پیدا کردن و مطلع شدن از محل آن وسیله، استفاده کنند.

پخش زنده‌ی مراسم اپل

طبق گزارش‌های مختلف، ایرتگز برای فرستادن موقعیت خود از ترکیبی از امواج بلوتوث و فناوری Ultra-Wideband استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد این محصول با قیمت بین ۲۵ تا ۳۵ دلار به دست کاربران می‌رسد.

اپل ماه‌ها قبل از اولین مک‌بوک‌های مجهز به چیپست M1 رونمایی کرد و احتمالا در مراسم Spring Loaded نسل جدید آی‌مک با چیپست اختصاصی این شرکت معرفی خواهد شد. گفته می‌شود نسل جدید آی‌مک از نظر ظاهری تفاوت‌های زیادی با نسل قبلی دارد. علاوه بر مدل جدید آی‌مک، ممکن است در این مراسم نسل جدید آیپد مینی هم معرفی شود که ظاهرا از طراحی مشابه با نسل قبلی بهره می‌برد.

آی‌مک

در کنار موارد ذکر شده، باید به نسل سوم ایرپادز هم اشاره کنیم که طبق شایعات و تصاویر منتشر شده، که برخی ویژگی‌های ظاهری ایرپادز پرو در طراحی این محصول به چشم می‌خورد. در ضمن این شرکت از سال ۲۰۱۷ اپل تی‌وی را به‌روزرسانی نکرده و برخی شایعات از احتمال معرفی نسل جدید این محصول در مراسم Spring Loaded خبر می‌دهند. البته احتمال معرفی اپل تی‌وی در این مراسم پایین است.

  • از رویداد Spring Loaded اپل چه انتظاراتی داریم؟

در نهایت بار دیگر برای یادآوری باید بگوییم که پخش زنده‌ی مراسم Spring Loaded اپل را سه‌شنبه شب رأس ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران، از دیجی‌کالا مگ می‌توانید تماشا کنید.