3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پنج زن و یک پیرمرد بر اثر گرسنگی در یمن جان باختند

یک منبع یمنی اعلام کرد که بر اثر گرسنگی و نبود دارو در استان الحدیده، پنج زن و یک پیرمرد جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، علی رغم توافق آتش بس سال گذشته میان هیأت ریاض و هیأت یمنی در استکهلم سوئد که مشخصا در خصوص استان الحدیده بود، اما مردم این منطقه همچنان از گرسنگی و نبود دارو رنج می‌برند.

یک منبع یمنی به خبرگزاری سبأ گفت که در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان «الدریهمی» در استان الحدیده، پنج زن و یک پیرمرد بر اثر گرسنگی و نبود دارو جان خود را از دست داده‌اند. طبق این گزارش نیروهای ائتلاف سعودی-اماراتی نیز با شلیک ۱۷ گلوله خمپاره اطراف شهر الدریهمی را هدف قرار دادند.

همچنین در منطقه «الفرس» در شهرستان «التحیتا» بر اثر گلوله‌باران نیروهای ائتلاف سعودی-اماراتی یک پیرزن کشته و یک دختر بچه نیز زخمی شده است.

به گفته این منبع یمنی، پنج منطقه شهر الحدیده نیز هدف خمپاره و موشک‌های کاتیوشا قرار گرفته است. نیروهای ائتلاف سعودی-اماراتی با بیش از هفت خمپاره فرودگاه الحدیده را نیز هدف قرار دادند.

این درگیری‌ها و کمبود غذا و دارو در حالی است که طبق توافق ششم دسامبر میان هیأت عازم از ریاض و هیأت یمنی در استهکلم سوئد، قرار بود در استان الحدیده آتش بس کامل برقرار شده و سازمان ملل و دیگر نهادهای بین‌المللی بتوانند اقلام مورد نیاز میلیون‌ها یمنی را تأمین کنند اما از آن زمان تا کنون فرودگاه الحدیده به صورت روزانه هدف گلوله‌باران نیروهای ائتلاف سعودی-اماراتی قرار گرفته است.

این ائتلاف همچنین مانع از ترخصی بسیاری از کالا‌های مورد نیاز مردم از جمله گندم از بندر الحدیده می‌شود. طبق آمار وزارت بهداشت یمن در ۲۹ اسفند گذشته  ۲.۹ میلیون کودک یمنی دچار سوء تغذیه هستند که ۴۰۰ هزار نفر از آنها در معرض خطر مرگ قرار دارند.