فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پوتین و رهبر قرقیزستان: حمایت از تغییر غیرقانونی قدرت در برخی کشورها محکوم است

دفتر مطبوعاتی کرملین امروز (پنج‌شنبه) گزارش داد، رئیس‌جمهوری روسیه در راستای سفر رسمی به قرقیزستان وارد شهر بیشکک شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه قصد دارد در پایتخت قرقیزستان با سورونبای جینبکوف، همتای قرقیزی خود گفت‌وگو داشته باشد. انتظار می‌رود این رهبران پیش از آن در کنفرانس بین منطقه‌ای دوجانبه‌ای شرکت داشته باشند و از بنای یادبود چنگیز آیتماتوف، نویسنده برجسته اهل کشور قرقیزستان و یکی از مشهورترین چهره‌های فرهنگی اتحاد جماهیر شوروی بازدید کنند.

در بیانیه کرملین آمده است: سران روسیه و قرقیزستان حین مذاکرات درباره شرایط کنونی و چشم‌اندازهای روابط شراکت استراتژیک و ائتلاف روسیه – قرقیزستان بحث و تبادل‌نظر خواهند کرد.

براساس این بیانیه، پوتین و سورونبای جینبکوف همچنین درباره تعمیق همکاری در ائتلاف‌های منطقه‌ای، بررسی ریاست قرقیزستان بر سازمان همکاری شانگهای و سازمان پیمان امنیت جمعی امسال تبادل‌نظر می‌کنند.

یوری یوشاکوف، دستیار رئیس‌جمهوری آمریکا چهارشنبه گفت، رهبران این دو کشور یک بیانیه مشترک در نتیجه مذاکرات خودشان به امضا می‌رسانند و شماری توافق‌های بین دولتی در حوزه تجارت، سرمایه‌گذاری، صنعت، انرژی، علوم، آموزش، امنیت و حوزه دفاعی به امضا می‌رسانند.

روسای جمهوری روسیه و قرقیزستان اقداماتی که هدفشان حمایت از تغییر قدرت در کشورهای مستقل بر خلاف قانون اساسی است، محکوم کردند. در بیانیه‌ای که وبسایت کرملین منتشر کرد، آمده است: رهبران روسیه و قرقیزستان تاکید کردند استفاده از تحریم‌های یکجانبه اقتصادی و سیاسی غیر قابل قبول است و بر حق انحصاری شورای امنیت سازمان ملل متحد در حوزه تحریم‌ها اشاره کردند.

انتهای پیام