3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیشنهاد آزادی به قید پابند الکترونیکی رد شد

مقامات قضایی دادگاه توکیو در ژاپن درخواست و پیشنهاد کارلوس گون ، مدیر عامل سابق گروه خودروسازی رنو – نیسان آلیانس مبنی بر آزادی مشروط به اتصال پابند الکترونیکی به خود را رد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز ، روز گذشته بود که اخبار جدیدی در رسانه‌ها منتشر شد که نشان می‌داد کارلوس گون، مدیر عامل برکنار شده و سابق گروه خودروسازی رنو نیسان آلیانس که هم اکنون در زندانی در توکیو به سر می‌برد، پیشنهاد و درخواست داده که با یک پابند الکترونیکی و مراقبان فیزیکی وی را آزاد کنند.

رسانه‌های خبری ژاپنی در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی بود که اعلام کردند کارلوس گون، مدیر عامل رنو نیسان آلیانس را به اتهام کم اظهاری و فرار مالیاتی و همچنین تخلفات مالی گسترده دستگیر و بازداشت کرده و تحویل مقامات قضایی این کشور داده‌اند.

رویترز روز گذشته خبر داد که کارلوس گون در جلسه‌ای که برای رسیدگی به امور پرونده وی در دادگاه برگزار شده است، از قاضی و تمامی مقامات قضایی و امنیتی مربوطه درخواست کرده که وی را به قید اتصال یک پابند الکترونیکی و همچنین همراهی مراقبان به صورت فیزیکی به مدت محدودی آزاد کرده تا وی بتواند بهتر با وکلای موردنظرش برای دفاع از خود تعامل و ارتباط برقرار کند. وی همچنین در ادامه درخواست و پیشنهاد خود قول داده بود که در این مدت زمان محدود هرگز از شهر توکیو خارج نخواهد شد و تنها می خواهد به کار و فعالیت‌های حقوقی و قضایی خود بپردازد.

اما حالا به نظر می‌رسد که نظر قاضی و مقامات قضایی و امنیتی مربوط به این پرونده با نظر کارلوس گون و وکیل مدافعش هم سو و یکسان نبوده و پیشنهاد و درخواست وی مبنی بر آزادی مشروط و به قید اتصال پابند الکترونیکی و همراهی مراقبان فیزیکی را رد کرده و مخالفت خود را با آن اعلام کرده اند.

انتهای پیام