مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش‌بینی افزایش بی‌سابقه قیمت بیت کوین

ایران اکونومیست- بیت کوین در حال آغاز یک روند جدید صعودی است، در شرایطی که رمزارزها از فروش پایین ماه مارس ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضربه‌های سنگین به اقتصاد جهانی پشت سر گذاشته‌اند، اکنون شرایط برای بازگشت به اوج آماده شده است.

 بیت کوین در هفته گذشته حرکت جدیدی را به سمت کانال ۱۰ هزار دلاری آغاز کرد و معاملات در بالاترین سطح خود از ماه فوریه تاکنون قرار گرفت. به عقیده برخی از تحلیل‌گران ادامه روند فعلی رمزارزها باعث خواهد شد قیمت بیت کوین حتی تا ۱۳ هزار دلار هم پیش رود.

مایک مک گلون استراتژیست ارشد کالایی بلومبرگ اینتلیجنس در این باره عنوان کرده است: بیت کوین در یک بازه زمانی معاملاتی قابل تمدید قرار دارد که بر اساس چشم‌انداز من قابلیت ادامه روند افزایشی را هم دارد. ما بیت کوین را به عنوان یک بازار سازگار با روند صعودی و بر اساس نرخ شکل گرفته ارزیابی می‌کنیم. مسیر کنونی پیشرفت بیت کوین بالاتر از سطح ۸ هزار دلاری و جهت حرکت قیمت‌ها صعودی است.

بر اساس نمودارهای موجود نرخ بیت کوین در آخرین معاملات به ۹ هزار و ۹۴۷ دلار رسید.

بنا به گزارش‌های موجود، همزمان با بازگشت به یک نقطه مقاومت بلند مدت در شرایط بحران، رمزارزها حدود ۱۳ میلیارد دلار به بازار عرضه کرده‌اند که در نتیجه صف آرایی ایجاد شده در این بازار طی یک هفته گذشته بوده است.

به گفته برخی از تحلیل‌گران بازار، رمزارزها به دنبال جلب توجه سرمایه‌گذاران درست به مانند طلا آن هم در حالی هستند که سرمایه‌گذاران همواره به دنبال راهی برای یافتن مسیرهای سرمایه‌گذاری خارج از شرایط تورم و نوسانات بازار ارزی بوده‌اند.

در طول دو ماه گذشته، بانک‌های مرکزی و دولت‌های مختلف جهان برای حمایت از اقتصاد جهانی در شرایط شیوع ویروس کرونا و رکود شدید اقتصادی اقدام به تزریق بسته‌های محرک مالی به اقتصاد طی دو ماه گذشته کرده‌اند.

پل تودور جونز میلیاردر سرمایه‌گذار و مدیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اوایل هفته گذشته سرمایه خود را به سمت بازار بیت کوین متوجه ساخت و در این باره عنوان کرد که همزمان با افزایش تورم بازار به دنبال سرمایه‌گذاری در رمزارزهاست.

در یادداشتی که طی هفته گذشته منتشر شد، جونز خاطرنشان کرد که با ادامه همین روند فعلی جهان شاهد تورم پولی بسیار عظیمی خواهد بود.

او اضافه کرد: در دنیایی که تورم رو به رشد دارد، بهترین استراتژی برای سودآوری بیشتر، سوار شدن بر سریع‌ترین اسب است، اگر قرار باشد در این شرایط پیش‌بینی‌ای در این باره داشته باشم، این اسب را در شرایط کنونی بیت کوین می‌دانم. تودور همچنین در مقایسه بیت کوین با طلا عنوان کرد: بیت کوین درحال‌حاضر برای من یادآور طلاست، زمانی که در سال ۱۹۷۶ برای نخستین بار به بازار آن وارد شدم.

وی در پایان با بیان اینکه در شرایط کنونی هر دو سرمایه –طلا و بیت کوین – را صعودی می‌دانم، خبر داد: در آینده نرخ طلا به ۲۴۰۰ دلار در هر اونس هم خواهد رسید.

منبع: اقتصاد آنلاین