مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش‌بینی قیمت دومین رمزارز جهان / نگاهی به وضعیت بازار اتریوم از گذشته تا آینده

اقتصاد آنلاینمهسا نجاتی؛ اتریوم به عنوان دومین رمزارز جهان پس از بیت‌کوین، طی چند سال گذشته جای خود را در بازار رمزارزها تحکیم کرده است. با فناوری استثنایی بلاک‌چین و حمایت قابل توجه جمعی، به نظر می‌رسد آینده اتریوم بسیار روشن است.

پیش‌بینی قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲

در این بخش مروری بر پیش‌بینی اتریوم در سال ۲۰۲۱ ارائه می‌شود و درک کاملی از چشم‌انداز این سکه در ماه‌های آینده فراهم می‌کند.

یک ماهه – قیمت اتریوم بین ماه‌های می و جولای کاهش یافت اما اخیرا نشانه‌های مثبتی مشاهده شده است. در صورت تداوم این روند، قیمت اتریوم به احتمال زیاد در ماه آینده به ۳هزار و ۶۰۰دلار می‌رسد.

سه ماهه – هدف‌گذاری بعدی می‌تواند کانال ۴هزار و ۳۵۰دلاری باشد که در ماه می به آن دست یافته بود. این منطقه در سه ماه آینده قابل دسترسی است.

ابتدای سال ۲۰۲۲ – پیش‌بینی برای قیمت اتریوم در ابتدای سال ۲۰۲۲، سطح ۵هزار دلاری است. روندی که این رمزارز در پیش گرفته، به همراه فناوری استثنایی آن، به معنای محتمل بودن دستیابی به این سطح در آینده نزدیک است.

تاریخچه قیمت اتریوم – اگر به دنبال خرید اتریوم هستید، بهتر است بدانید مفهوم ارز دیجیتال چیست و چگونه قیمت‌ها به نقطه فعلی رسیده است. تحقیق در خصوص این عناصر به عنوان “دقت لازم” شناخته می‌شود و در فرآیند سرمایه‌گذاری بسیار مهم است.

اولین موردی که باید به آن توجه کرد این است که اتریوم به خودی خود ارز واقعی نیست. در واقع، اتریوم پلتفرم بلاک‌چین بوده که می‌توان از ارز اتر در آن استفاده کرد. این موضوع ممکن است گیج‌کننده به نظر برسد، اما بیشتر اوقات این اصطلاحات به طور تبادل‌پذیر استفاده می‌شود. ایده اتریوم در سال ۲۰۱۳ توسط ویتالیک بوترین ایجاد، و این پلتفرم به طور رسمی در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شد.

دلیل اینکه مردم سرمایه‌گذاری در اتریوم را به جای خرید بیت‌کوین ترجیح می‌دهند، استفاده‌های کاربردی اتریوم است. این پلتفرم امکان اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را فراهم می‌کند که می‌تواند روش‌های ایمن‌تر و ناشناس‌تری برای انجام خدمات مختلف ارائه دهد. این برنامه‌های کاربردی در پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) که به از بین بردن نیاز به واسطه‌ها مانند بانک‌ها و کارگزاری‌ها کمک کرده، محبوبیت فزاینده‌ای پیدا کرده است.

در طول سال‌های اخیر، از آنجا که افراد بیشتری به پتانسیل این پلتفرم پی برده‌اند، اتریوم رشد قابل توجهی تجربه کرده است. با این حال، قیمت اتریوم در اوایل سال ۲۰۲۱ شروع به اوج گرفتن کرد. از ابتدای سال تا اواسط فوریه ۲۰۲۱، قیمت اتریوم به میزان قابل توجه ۱۶۶درصد افزایش یافت.

با این وجود، اتریوم پس از صعود ۱۸۰درصدی و دستیابی به بالاترین سطح خود یعنی قیمت ۴هزار و ۳۸۱دلار، روند نزولی در پیش گرفت و تا اواخر ماه مارس ۲۰۲۱ به ثبات رسید. این روند نشان‌دهنده رشد ۴۹۶درصدی از ابتدای سال ۲۰۲۱ بود. در این مرحله، تحلیلگران بازار خوش‌بین بودند که اتریوم می‌تواند تا آنجا که می‌خواهد پیش رود، اما اینگونه نبود.

قیمت اتریوم در ماه می ۲۰۲۱ حدود ۶۰درصد کاهش یافت که در واقع به دلیل عواملی نبود که مستقیما به آن مربوط می‌شد. بازار رمزارزها تحت تاثیر قوانین سختگیرانه چین قرار گرفت و این کشور شرکت‌های مالی و پرداختی را از ارائه خدمات رمزارزها منع کرد. این موضوع یک شوک بزرگ برای اکوسیستم رمزارز بود و باعث شد اکثر آلت‌کوین‌های اصلی سقوط قابل توجهی تجربه کنند.

این افت تا جولای ۲۰۲۱، زمانی که اتریوم آغاز به حرکت صعودی در کوتاه مدت کرد، ادامه داشت. قیمت این رمزارز در ماه‌های جولای و آگوست ۸۶درصد افزایش یافت که نشان‌دهنده حرکت مثبت باورنکردنی این دارایی بوده است. در زمان نوشتن این گزارش، اتریوم هیچ نشانه‌ای از توقف نشان نمی‌دهد و از این رو بسیاری بر این باورند که ممکن است این رمزارز دوباره به بالاترین قیمت خود دست یابد.

پیش‌بینی قیمت اتریوم

به منظور پیش‌بینی دقیق قیمت اتریوم، از طریق تجزیه و تحلیل، همه موارد اصلی پوشش داده شده است. پیش‌بینی ارائه شده در خصوص قیمت اتریوم شامل تجزیه و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال است که منطق محکمی پشت آن وجود دارد. با این اوصاف، بخش‌هایی که در ادامه ذکر می‌شود، نمای مناسبی از چشم‌انداز اتریوم ارائه می‌دهد.

تکنیکال

همانطور که در نمودار ارائه شده مشاهده می‌شود، قیمت اتریوم به دلیل روند صعودی قوی که در دو هفته گذشته در پیش گرفته، افزایش یافته است. اتریوم که در ناحیه نزولی در ماه‌های ژوئن و جولای گیر کرده بود، توانست خود را نجات دهد و شاهد رشد باشد. این الگوهای نزولی، دقیقا پیش از روند صعودی اتفاق می‌افتد.

1

اتریوم به راحتی سطح مقاومت ۲هزار و ۸۹۵دلاری را شکست و از آن عبور کرد و اکنون بالای این سطح، به رشد خود ادامه می‌دهد. الگوهای صعودی، دقیقا پیش از یک حرکت صعودی دیگر شکل می‌گیرد. بنابراین، این یک نشانه عالی برای سرمایه‌گذاران اتریوم است.

همانطور که به جلو حرکت می‌کنیم، پیش‌بینی قیمت اتریوم نشان می‌دهد که این رمزارز به بالاترین حد خود در ماه می ۲۰۲۱ بازمی‌گردد. هیچ سطح مقاومت قابل توجهی بین قیمت فعلی و آن سطح وجود ندارد، به این معنی که اگر روند صعودی ادامه داشته باشد، دستیابی مجدد به آن سطح مشکل نخواهد بود. علاوه بر این، با قدرت این حرکت‌های صعودی، هر فرصتی برای عبور از این سطح پیش از پایان سال وجود دارد.

فاندامنتال

گذشته از عوامل تکنیکال، در زمان بررسی برای پیش‌بینی قیمت اتریوم، توجه به عناصر فاندامنتال نیز ضروری است. همانطور که پیش از این اشاره شد، پلتفرم اتریوم در آینده پتانسیلی باورنکردنی دارد و محلی عالی برای توسعه و میزبانی برنامه‌های غیرمتمرکز ارائه می‌دهد. کوین‌دسک اخیرا گزارش کرد که بیش از ۳هزار برنامه غیرمتمرکز در پلتفرم اتریوم وجود دارد که انتظار می‌رود شمار آن در ماه‌ها و سال‌های آینده حتی بیشتر شود.

بسیاری از تحلیلگران اظهار می‌کنند که برنامه‌های غیرمتمرکز، نحوه اداره ما در بسیاری از صنایع، به ویژه صنعت مالی را تغییر می‌دهد. یکی از این خدمات، یونی‌سواپ بوده که روی بلاک‌چین اتریوم میزبانی می‌شود. یونی‌سواپ یک مبادله غیرمتمرکز است؛ به این معنی که کاربران اساسا به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. اگر دارایی‌های دیجیتال بیشتری به استفاده از پلتفرم اتریوم ادامه دهند، باعث رشد قیمت این سکه خواهد شد.

پیش‌بینی قیمت اتریوم برای سال ۲۰۲۵ – چشم‌انداز بلندمدت

با توجه به عوامل ذکر شده، پیش‌بینی اتریوم برای بلندمدت بسیار خوش‌بینانه است. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در اتریوم هستید، اکنون زمان مناسبی برای افزودن آن به سبد سهام است. روند حرکتی اتریوم، آن را به یکی از گزینه‌های جذاب تبدیل کرده است.

بر خلاف بیت‌کوین، اتریوم مزایایی دارد که می‌تواند به صنایع سراسر جهان کمک کند. با توجه به ماهیت پلتفرم اتریوم، به نظر می‌رسد که شرکت‌های بزرگ در حال بررسی مشارکت با این رمزارز هستند. گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که جی پی مورگان از اتریوم برای توکن‌های دیجیتال خود استفاده خواهد کرد که این امر باعث افزایش چشمگیر اعتبار اتریوم می‌شود.

2

نمودار معاملات روزانه اتریوم

علاوه بر این، قراردادهای هوشمندی که اتریوم می‌تواند تسهیل کند، باعث می‌شود سرمایه‌گذاران بیشتری به اتریوم متمایل شوند. سرانجام، اتریوم ۰.۲ نیز به زودی ارائه می‌شود که می‌تواند سرعت معاملات را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

با در نظر گرفتن این نکات، پیش‌بینی می‌شود قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵، به ۱۰هزار دلار برسد. اگرچه این رقم بزرگ به نظر می‌رسد، اما پتانسیل اتریوم، این سکه را از سایر رقبا متمایز می‌کند. علاوه بر این، با توجه به مزایایی که اتریوم دارد، برخی پیش‌بینی می‌کنند که این رمزارز در آینده از بیت‌کوین نیز پیشی بگیرد.

همچنین، پیش‌بینی قیمت اتریوم برای سال ۲۰۳۰، کانال ۵۰هزار دلاری را نشان می‌دهد. در این مرحله، پلتفرم اتریوم می‌تواند بخش مهمی از اکوسیستم مالی باشد و جای بسیاری از سیستم‌های قدیمی را بگیرد.

نمودار قیمت اتریوم

همانطور که در نمودار ارائه شده مشاهده می‌شود، جهش چشمگیر قیمت اتریوم در ماه می مشخص است. اما پس از آن به دنبال اعلام مقررات سختگیرانه چین، افت قابل توجهی تجربه کرد. با این حال، دلایل قابل توجهی برای موفقیت بزرگ اتریوم در آینده وجود دارد.

3