فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۴ بهمن / چرا تقاضای برای خرید طلا افزایش یافت؟

طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با ۱۰ هزار تومان کاهش به قیمت یک میلیون و ۹۱ هزار تومان رسید.

 امروز اونس جهانی طلا با ۱۶ دلار افزایش به قیمت یک هزار و ۸۶۴ دلار رسید اما بازار طلا و سکه به دلیل کاهش قیمت دلار روند معکوس در پیش گرفت. عبدالناصر همتی،رئیس بانک مرکزی اخیرا اعلام کرده است بهای دلار به  زیر ۲۰ هزار تومانی می‌رسد و همین مساله به گفته دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران باعث شد بهای دلار کمی کاهش پیدا کند و قیمت طلا را هم متاثر کند بنابراین پیش‌بینی می‌شود کاهش قیمت دلار و طلا فردا تداوم داشته باشد.

نادر بذرافشان همچنین با اشاره به مناسبت‌های پیش رو گفت: در آستانه روز مادر تقاضا برای خرید طلا و سکه ۱۰ درصد بیشتر شده است و حباب سکه هم امروز به ۳۰۰ هزار تومان رسید.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d9bedb8cd8b4e2808cd8a8db8cd986db8c d982db8cd985d8aa d8b7d984d8a7 d981d8b1d8afd8a7 dbb1dbb4 d8a8d987d985d986 da86d8b1d8a7 d8aad982d8a7 61499d990db6b

سکه چقدر ارزان شد؟

 بذرافشان توضیح داد: طلای ۱۸ عیار با ۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز به قیمت یک میلیون و ۹۱ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید اما ۱۲۰ هزار تومان کاهش یافت و با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه با ۵۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید. ربع سکه هم با رشد ۵۰ هزار تومانی با قیمت ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان فروخته شد. سکه گرمی هم ثابت باقی ماند و با قیمت ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

روز گذشته اما ابراهیم محمدولی، رئیس اتحادیه طلای تهران گفته بود: «نوسان بازار ارز اجازه نمی‌دهد بازار طلا رویه ثابت داشته باشد اما پیش‌بینی می‌شود فردا قیمت طلا ثابت باقی بماند.»