مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۵ بهمن ۹۹ / چرا قیمت سکه طرح جدید تغییری نیافت؟/طلا دوباره گران می‌شود؟

با افزایش قیمت دلار قیمت طلا با ۱۵ هزار تومان افزایش به قیمت یک میلیون و ۳۵ هزار تومان رسید.

به گزارش سایت طلا،ظهر امروز با نوسان قیمت دلار، طلا و انواع سکه گران شد. به گفته نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران با آنکه انس جهانی طلا نسبت به روز پنج‌شنبه ۱۴ دلار کاهش یافت و به قیمت یک هزار و ۸۵۶ دلار رسید اما به دلیل نوسان قیمت دلار، قیمت طلا و برخی سکه‌ها مجددا بالا رفت.

محمد کشتی‌آرای معتقد است: قیمت انس جهانی طلا فردا تغییر چندانی ندارد. چنانچه فردا بازار ارز کنترل شود، قیمت طلا در همین محدوده یک میلیون و ۳۵ هزار تومان می‌ایستد.

دیروز نادر بذرافشان، دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفته بود:«طلا به ثبات نسبی رسیده و این بازار فعلا با شوک ناگهانی قیمت روبرو نمی‌شود و حداکثر نوسان قیمت در بازار طلا حدود ۱۰ درصد است.»

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d9bedb8cd8b4e2808cd8a8db8cd986db8c d982db8cd985d8aa d8b7d984d8a7 d981d8b1d8afd8a7 dbb5 d8a8d987d985d986 dbb9dbb9 da86d8b1d8a7 d982db8c 6149a330c1c11

چرا سکه گران شد؟

حال با آن که قیمت انواع سکه بالا رفته است اما چرا قیمت سکه طرح جدید تغییری نکرده است نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران در این زمینه پاسخ داد: در آستانه نوروز و اعیاد پیش‌رو تقاضا برای خرید ربع، نیم و سکه گرمی بیشتر شده است. به همین دلیل با نوسان قیمت دلار، قیمت این سکه‌ها بیشتر در معرض تغییر قرار دارد.

قیمت سکه‌ چقدر تغییر کرد؟

کشتی‌آرای در ادامه با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: قیمت طلای ۱۸ عیار نسبت به روز ‌پنج‌شنبه ۱۵ هزار تومان افزایش یافت و با نرخ یک میلیون و ۳۵ هزار تومان معامله شد. سکه طرح جدید اما نسبت به دو روز گذشته هیچ تغییری نداشت و با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز قیمت نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی نسبت به روز پنج‌شنبه با ۱۵۰ هزار تومان رشد به ترتیب با قیمت ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، سه۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد.

منبع:تجارت نیوز