3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 10 دی / واکسن کرونا طلا را ارزان می‌کند؟

تست اولین واکسن کرونا در جهان، بازار جهانی طلا را به شدت تحت تاثیر قرار داد و قیمت طلا کاهش یافت. با توجه به اینکه امروز از اولین واکسن کرونای ساخت ایران رونمایی شد، آیا می‌توان انتظار کاهش بیشتر قیمت‌ طلا در بازار ایران را داشت؟

به گزارش سایت طلا، در ماه گذشته و زمانی که از واکسن فایرز رونمایی شد، قیمت جهانی طلا به دلیل کاهش نااطمینانی‌های اقتصادی، کاهش قابل توجهی داشت. حالا انتظار می‌رود که خبر ساخت و تزریق اولین واکسن کرونای ایرانی هم سبب شود که قیمت طلا در بازار ایران کمتر شود.

قیمت سکه و طلا در دو هفته گذشته در یک محدوده مشخص در نوسان بوده و جز تغییرات جزئی، قیمت‌ها نوسان خاصی را تجربه نکرده است.

قیمت هر گرم طلای 18 عیار، در محدوده یک میلیون و 100 تا یک میلیون و 150 هزار تومان در نوسان بوده و قیمت سکه تمام بهار آزادی هم به کانال قیمتی 11 میلیون تومانی وارد شده است.

حالا انتظارت مثبتی چون ساخت واکسن و بررسی مجدد FATF، می‌تواند انتظارات مثبت را تقویت کند و قیمت طلا را کاهش دهد.

پیش‌بینی کارشناسان بازار طلا هم حاکی از این است که با توجه به ثبات نسبی قیمت دلار در بازار و روند آرام بازار جهانی طلا، قیمت طلا در بازار ایران هم ثابت بماند و یا کمی کمتر شود.

اگرچه پیش از این برخی از پیش‌بینی‌ها بیانگر این بود که احتمالا به دلیل شیوع نوع جدید ویروس کرونا در انگلستان می‌تواند قیمت‌های بازار جهانی را دستخوش تغییر کند. اما گویا بازار با نوسان خاصی همراه نبوده است.

بر این اساس می‌توان گفت با توجه به ثبات نسبی قیمت دلار و بازار جهانی طلا، قیمت طلا در روزهای آینده هم روند کنونی را طی کند.

پیش از این هم اتحادیه طلا و جواهر تهران خبر داده بود که مردم در انتظار کاهش بیشتر قیمت طلا هستند و به همین دلیل خرید طلای خود را به روزهای آینده موکول کرده‌اند و تقاضا برای خرید طلا در بازار کم شده است. عاملی که می‌تواند در ثبات نسبی قیمت طلا موثر باشد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d9bedb8cd8b4e2808cd8a8db8cd986db8c d982db8cd985d8aa d8b7d984d8a7 d981d8b1d8afd8a7 10 d8afdb8c d988d8a7daa9d8b3d986 daa9d8b1d988d986d8a7 6149b625367a3

اما امروز قیمت طلا و سکه چه تغییری کرد؟

قیمت هر گرم طلای 18 عیار با اندکی افزایش به یک میلیون و 147 هزار تومان رسید که افزایش حدود دو هزار تومانی در هر گرم را نشان می‌دهد.

همچنین قیمت سکه طرح جدید 11 میلیون و 750 تومان بود که نشان می‌دهد هیچ تغییری نسبت به روز قبل نداشته است.

قیمت نیم سکه 6 میلیون و 220 هزار تومان گزارش شده است. قیمت ربع سکه هم 4 میلیون و 150 هزار تومان است. قیمت سکه گرمی هم دو میلیون و 350 هزار تومان بوده است که نشانگر ثبات نسبی قیمت‌هاست.

منبع:تجارت نیوز