3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش‌ بینی قیمت اتریوم / دومین رمزارز مشهور به کانال ۲هزار و ۹۰۰دلاری صعود می‌ کند؟

اقتصاد آنلاینمهسا نجاتی؛ از آنجا که سرمایه‌گذاران بر روی داده‌های تورمی آینده ایالات متحده متمرکز شده‌اند، قیمت اتریوم در حالت افزایشی قرار گرفته است. اتریوم که در حال حاضر وارد کانال ۲هزار و ۸۰۰دلاری شده، اکنون حدود ۵.۲درصد پایین‌تر از بالاترین سطح آن در تاریخ ۲۵می معامله می‌شود.

اتریوم و سایر رمزارزها در پایان هفته نسبتا تغییر کمی داشتند. همه آنها به داده‌های اقتصادی ایالات متحده واکنش اندکی نشان دادند. این داده‌ها نشان می‌دهد در حالی که اقتصاد بیش از ۵۰۰هزار شغل اضافه کرده، نرخ بیکاری در ماه می به ۵.۸درصد کاهش یافته است.

در حالی که نرخ بیکاری از میزان پیش‌بینی شده یعنی ۵.۹درصد کمتر بوده، کل مشاغل اضافه شده به میزان قابل توجهی کمتر از حد برآورد شده بود.

در هفته جاری، تمرکز بر روی آخرین اطلاعات شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) که روز پنجشنبه منتشر می‌شود، خواهد بود. تحلیلگران انتظار دارند این داده‌ها نشان دهد که CPI آمریکا در ماه مارس به ۴.۷درصد افزایش یافته، در حالی که CPI اصلی به بیش از ۳درصد صعود کرده است.

همچنین قیمت اتریوم به اتفاقات صنعت دیفای واکنش نشان خواهد داد. این صنعت نیز نسبتا بی سر و صدا شده است. بر اساس DeFi Pulse، ارزش کلی قفل شده (TVL) به ۶۷میلیارد دلار افزایش یافته که نسبتا بالاتر از میزان آن در ماه گذشته یعنی ۵۰میلیارد دلار است.

پیش‌بینی قیمت اتریوم

نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که قیمت اتریوم در دامنه محدودی قرار گرفته است. در حال حاضر این رمزارز در کانال ۲هزار و ۸۰۰دلاری معامله می‌شود که کمی پایین‌تر از سطح مقاومتی مهم ۲هزار و ۹۱۵دلاری، نقطه‌ای که در طول چند هفته گذشته برای عبور از آن در تقلا بوده است. این قیمت همچنین در راستای ۳۸.۲درصدی سطح اصلاحات فیبوناچی است.

از طرفی این قیمت در حال شکل دادن الگوی سر و شانه معکوس است. بنابراین در کوتاه‌مدت نمی‌توانیم شرایطی را که قیمت سطح مقاومتی را می‌شکند، نفی کنیم. اگر قیمت بتواند به بالای خط مقاومی ۲هزار و ۹۱۵دلاری صعود کند، این مورد تایید خواهد شد. با این حال، یک سقوط به زیر خط حمایتی ۲هزار و ۵۵۸دلاری، این پیش‌بینی را بی‌اعتبار می‌کند.

در نمودار ارائه شده، روند تغییر قیمت اتریوم را مشاهده می‌کنید؛

اتریوم