مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی روند قیمتی بیت‌کوین

در تاریخ ۲۴ ماه می (یکشنبه ۴ خرداد) قیمت بیت‌کوین تنها طی ۲۴ ساعت، از ۹ هزار و ۳۰۰ دلار به هشت هزار و ۸۰۰ دلار کاهش یافت. یک روز بعد با ۲۰۰ دلار کاهشِ دیگر به هشت هزار و ۶۰۰ دلار رسید. این روند، بار دیگر محبوب‌ترین ارز دیجیتال را در معرض خطر کاهش‌های بیشتر قرار داد.

به گزارش افکارنیوز،

روز یکشنبه قیمت بیت‌کوین تنها طی ۲۴ ساعت به کانال هشت هزار دلار بازگشت. درحالی‌که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند پس از سومین پدیده هَوینگ، قیمت این ارز دیجیتال روند صعودی داشته باشد.

اخبار اقتصادی – در تاریخ ۲۴ ماه می (یکشنبه ۴ خرداد) قیمت بیت‌کوین تنها طی ۲۴ ساعت، از ۹ هزار و ۳۰۰ دلار به هشت هزار و ۸۰۰ دلار کاهش یافت. یک روز بعد با ۲۰۰ دلار کاهشِ دیگر به هشت هزار و ۶۰۰ دلار رسید. این روند، بار دیگر محبوب‌ترین ارز دیجیتال را در معرض خطر کاهش‌های بیشتر قرار داد.

از مهم‌ترین دلایل این کاهش قیمت، می‌توان به موج جدید فروش بیت کوین از سوی استخراج‌کنندگان و کاهش تقاضا اشاره کرد.

این در حالی است که سومین پدیده هَوینگ (نصف شدن پاداش استخراج بیت‌کوین) در ۱۸ ماه می داد و تاریخ نشان داده پس از هر بار هوینگ، قیمت بیت‌کوین روند صعودی داشته است.

پس از این هَوینگ، به‌ازای هر بلاکی که یک ماینر کشف می‌کند، ۶٫۲۵ بیت‌کوین دستمزد دریافت خواهد کرد.

پس از دومین هَوینگ که در ۹ جولای ۲۰۱۶ رخ داد، طی چهار هفته قیمت بیت‌کوین حدود ۳۰ درصد افت کرد. در ماه‌های بعدی اما این ارز دیجیتال به روند صعودی بازگشت و رکوردهای جدیدی را در سال ۲۰۱۶ به‌ثبت رساند.

درحالی‌که پیش از هَوینگ دوم قیمت بیت‌کوین حدود ۶۰۰ دلار بود، یک سال بعد و در سال ۲۰۱۷، این رقم به دو هزار و ۵۰۰ دلار افزایش یافت.

این سناریو در هَوینگ اول هم اتفاق افتاد. در سال ۲۰۱۲، قیمت بیت‌کوین تنها ۱۱ دلار بود و یک‌سال پس از نصف شدن پاداش استخراج؛ در سال ۲۰۱۳، قیمت به هزار و ۳۰۸ دلار رسید.

احتمال بازگشت بیت‌کوین به روند صعودی چقدر است؟

برخی تحلیلگران بر این باورند که در کوتاه‌مدت احتمال بازگشت این ارز رمزنگاری‌شده به روند صعودی بالاست. کاهش عرضه به‌دلیل نصف شدن پاداش استخراج، به این معناست که در ماه جاری به‌اندازه ماه گذشته بیت‌کوین استخراج نخواهد شد.

آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد، تا امروز ۱۸٫۵ میلیون بیت‌کوین استخراج شده و تنها ۲٫۵ میلیون بیت‌کوین دیگر برای استخراج باقی مانده است.

از این رو، کاهش عرضه و افزایش تقاضا از سوی بازیکنان کلیدی از جمله موسسات مالی می‌تواند موجب افزایش قیمت‌ بیت‌کوین در کوتاه‌مدت شود.

تحلیل تکنیکال بیت‌کوین

در حال حاضر، قیمت بیت‌کوین به روند افزایشی بازگشته و در لحظه تنظیم گزارش با قیمت هشت هزار و ۸۸۳ دلار معامله می‌شود.

در صورتی که قیمت بتواند از سطح مقاومت میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته و ۹ هزار و ۱۰۰ دلار عبور کند، روند صعودی ادامه خواهد یافت. سطوح مقاومتی بعدی می‌توانند به‌ترتیب ۹ هزار و ۳۳۰ دلار و ۹ هزار و ۸۰۰ دلار باشند.

برعکس اگر قیمت نتواند از سطح ۹ هزار و ۱۰۰ دلار عبور کند، احتمالا به روند کاهشی خود ادامه خواهد داد. سطح حمایت اولیه در این روند هشت هزار و ۸۰۰ دلار و سطوح حمایتی بعدی هشت هزار و ۶۵۰ دلار و هشت هزار و ۵۰۰ دلار خواهند بود.