3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی طلا فروشان از آینده قیمت طلا / سکه به کانال ۱۰میلیون بازگشت

اقتصاد آنلاینفاطمه اکبرخانی؛ درحالی‌که قیمت طلا و سکه تا روز گذشته تحت تاثیر رشد نرخ ارز و افزایش بهای اونس جهانی روند افزایشی پیش گرفته بود، در بازار امروز با‌توجه به عقب‌نشینی دلار از کانال ۲۶هزار تومان و تعطیلی بازار‌های جهانی و ثبات ارزش اونس اندکی ارزان شد به طوریکه سکه طرح قدیم مجددا به کانال ۱۰میلیون تومان بازگشت.

بر این اساس قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار در مقایسه با دیروز حدود ۳۵هزار، طلای ۱۸عیار گرمی ۱۰هزار، سکه امامی ۱۳۰هزار، سکه طرح قدیم ۱۵۰هزار، نیم سکه و ربع سکه هم ۵۰هزار و سکه یک گرمی ۱۰۰هزار تومان ارزان شده است.

اما درحالی‌که قیمت طلا و سکه طی هفته اخیر با افزایش رو‌به‌رو شد و امروز اندکی کاهش یافت، حجم معاملات و تقاضا تغییری نکرده و به گفته فعالان این بازار به دلیل نزدیک شدن به ایام محرم و همچنین بلاتکلیف بودن مسئله برجام و تحریم‌ها، مردم واکنشی به نوسان قیمت‌ها نشان نمی‌دهند و صرفا نظاره‌گر روند بازار هستند.

بر همین اساس اعضای اتحادیه طلا و جواهر تهران پیش‌بینی کرده‌اند که با‌توجه به نبود تقاضا و هیجان خرید در بازار طلا، کاهش سرعت اونس جهانی در مدار صعودی و بازگشت دلار به کانال ۲۵هزار تومان، احتمالا تا پایان کار دولت دوازدهم قیمت طلا و سکه اندکی ارزان‌تر شود.

آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ۱۰مرداد ۱۴۰۰

بر اساس آخرین قیمت‌های اعلام شده از سوی اتحادیه طلا و جواهر تهران، در جریان معاملات امروز قیمت هر قطعه سکه تمام طرح امامی به ۱۱میلیون و ۲۳۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۸۵۰هزار تومان کاهش یافت.

همچنین قیمت نیم سکه به پنج میلیون و ۸۵۰هزار، ربع سکه به سه میلیون و ۶۵۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید؛ در معاملات عصر امروز قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار چهار میلیون و ۷۶۸هزار و طلای ۱۸عیار گرمی یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان اعلام شد.