3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا با نگاه به دو عامل محرک / افت شدید تقاضا در پی انتظارات کاهشی

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ نادر بذرافشان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره علت کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز اظهار کرد: اونس جهانی نسبت به آخرین نرخ هفته گذشته حدود ۱۷دلار کاهش یافته و دلار هم به کانال ۲۳هزار تومان بازگشته و این دو عامل در کنار افت چشمگیر تقاضا باعث شده طلا و سکه ارزان شود.

به گفته بذرافشان، با توجه به شروع مذاکرات وین و همچنین بحث انتخابات ریاست جمهوری، انتظارات کاهشی شده و در چنین شرایطی کسی ریسک خرید و فروش طلا و سکه را قبول نمی‌کند؛ بنابراین حجم مبادلات در اولین روز هفته با افت چشمگیری رو‌به‌رو شد.

این فعال بازار طلا با پیش‌بینی آینده بازار تصریح کرد: نوسان قیمت طلا و سکه چند ماهی است که به حداقل رسیده و حتی پیش‌بینی ما این است که درصورت بروز اتفاق اقتصادی یا سیاسی حداکثر افزایش یا کاهش قیمت پنج درصد خواهد بود.

 بذرافشان اضافه کرد: بنابراین توصیه ما به مردم این است که در این شرایط به بازار اطمینان کرده و با کنار گذاشتن تردید، مبادلات خرید مصنوعات طلا و سکه را شروع کنند.

سکه ۱۵۰هزار تومان ارزان شد

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا با تشریح قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت سکه امامی با کاهش ۱۵۰هزار تومانی به ۱۰میلیون و ۵۸۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۴۰۰هزار تومان رسید.

بذرافشان گفت: نیم سکه امروز با قیمت پنج میلیون و ۷۳۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۳۰هزار و سکه یک گرمی با قیمت دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ همچنین بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار با ۵۰هزار تومان کاهش به چهار میلیون و ۶۰۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار با افت ۱۲هزار تومانی به یک میلیون و ۶۰هزار تومان رسیده است.