مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا برای فردا ۱۰خرداد / بازار میزبان اتفاقات جدید

اقتصاد آنلاینفاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره عوامل موثر بر قیمت طلا و سکه در بازار امروز توضیح داد: با وجود تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات ارزش اونس، امروز قیمت طلا و سکه تحت تاثیر رشد هیجانی نرخ ارز با افزایش همراه شد به طوریکه سکه در یک قدمی ورود به کانال ۱۱میلیون تومان قرار گرفت، اما با تعدیل نرخ ارز از میانه روز، قیمت طلا و سکه هم عقب‌نشینی کرد.

وی همچنین با اشاره به میزان تقاضا در زمان افزایش قیمت‌ها بیان کرد: در معاملات ابتدایی امروز با افزایش هیجانی قیمت‌ها، تقاضا برای طلا و سکه بالا رفت و همین موضوع باعث شد حباب سکه به ۱۲۰هزار تومان برسد اما با شروع روند نزولی بازار، تقاضا هم کاهش یافت و حباب هم به ۶۰هزار تومان رسید.

کشتی‌آرای با تاکید بر تاثیر سریع اخبار بر قیمت طلا و دلار اظهار کرد: فردا با آغاز به کار بازارهای جهانی و شروع مذاکرات برجامی در وین، بازار دلار و طلا میزبان اخبار و اتفاقات جدیدی خواهند بود؛ البته روند آینده بازارها قابل پیش‌بینی نیست اما به نظر می‌رسد با اتفاقات پیش‌رو مجددا شاهد جهش قیمت‌ها نباشیم.

آخرین قیمت طلا و سکه ۹خرداد ۱۴۰۰

این فعال بازار طلا با تشریح آخرین قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات امروز بازار تهران، قیمت سکه امامی به ۱۰میلیون و ۷۸۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۷۵۰هزار تومان رسید.

کشتی‌آرای اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه به شش میلیون، ربع سکه به سه میلیون و سه یک گرمی به دو میلیون و ۳۵۰هزار تومان افزایش یافت؛ قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار هم در بازار امروز چهار میلیون و ۶۷۰هزار و طلای ۱۸عیار هم گرمی یک میلیون و ۸۹هزار تومان است.