3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا بعد از اعلام نتیجه انتخابات / هجوم فروشندگان به بازار از ترس ادامه روند کاهشی

اقتصاد آنلاینفاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره عوامل تاثیرگذار بر کاهش قیمت طلا و سکه توضیح داد: امروز اونس جهانی طلا با ۱۰۰دلار کاهش نسبت به هفته پیش مواجه شد و ارزش آن به ۱۷۶۵دلار رسید و از طرفی قیمت دلار هم با حدود ۷۰۰تومان کاهش نسبت به پنجشنبه تا ۲۳۷۰۰تومان پایین آمد که این دو عامل باعث شد بازار طلا از صبح وارد مدار نزولی شود.

این فعال بازار طلا ادامه داد: البته شیب روند کاهشی طلا و سکه در ابتدای روز آرام بود اما با بازگشایی بازار ارز و افت بهای دلار به کانال ۲۳هزار تومان تحت تاثیر انتخابات، سرعت کاهش قیمت‌ها بیشتر شد تا جاییکه قیمت سکه در مقایسه با پنجشنبه ۶۰۰هزار تومان سقوط کرد.

کشتی‌آرای همچنین از افزایش تعداد فروشندگان در بازار امروز خبر داد و گفت: با شروع کاهش قیمت‌ها و نگرانی از ادامه این روند، امروز تعداد فروشندگان نسبت به روز‌های قبل بیشتر بود و کسی در این وضعیت اقدام به خرید طلا و سکه نمی‌کرد و همین افت تقاضا باعث شد حباب سکه امامی تا ۲۳۰هزار تومان پایین بیاید.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا درباره آینده بازار طلا بعد از انتخابات پیش‌بینی کرد: به نظر می‌رسد این روند نزولی ناشی از جو انتخابات اندکی ماندگار باشد و قیمت طلا و سکه با کاهش بیشتری مواجه شود، اما آینده بازار قابل پیش‌بینی نیست و باید دید دولت جدید چه واکنشی نسبت به بهبود روابط سیاسی با غرب و مذاکرات برجام نشان خواهد داد.

سکه در یک قدمی ورود به کانال ۹میلیون

کشتی‌آرای در پایان با تشریح قیمت‌ها بیان کرد: امروز در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت سکه امامی با ۶۰۰هزار تومان کاهش نسبت به آخرین معاملات هفته پیش به ۱۰میلیون و ۲۵۵هزار و سکه طرح قدیم هم به ۱۰میلیون و ۱۰۰هزار تومان رسید.

او اضافه کرد: قیمت نیم سکه در بازار امروز پنج میلیون و ۵۰۰هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و ۵۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۲۵۰هزار تومان اعلام شد؛ همچنین قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار به چهار میلیون و ۴۱۷هزار و طلای ۱۸عیار نیز به گرمی یک میلیون و ۲۰هزار تومان کاهش یافت.