3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا تا پایان دولت دوازدهم / قفل معاملات در آستانه انتخابات

اقتصاد آنلاینفاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین به ثبات قیمت طلا و سکه در بازار امروز اشاره کرد و درباره عوامل موثر بر آن بیان کرد: اگرچه ارزش اونس جهانی طلا به نسبت دیروز حدود ۳۰دلار افت کرده اما قیمت طلا و سکه همگام با ثبات نرخ ارز تغییری نکرده است.

کشتی‌آرای با اشاره به تثبیت قیمت‌ها طی چند ماه گذشته اظهار کرد: از اواخر پارسال تا کنون قیمت طلا در محدوده یک میلیون و سکه در کانال ۱۰میلیون تومان ثابت مانده و نوسان آن طی این مدت ناچیز بوده است؛ لذا پیش‌بینی نمی‌شود در روز‌های آینده شاهد صعود یا سقوط قیمت‌ها باشیم.

نگاه مردم به انتخابات

این عضو اتحادیه طلا از افت چشمگیر تقاضا تحت تاثیر انتخابات خبر داد و گفت: عده‌ای منتظر افزایش قیمت بعد از انتخابات هستند و برخی هم بر این باورند که بازار بعد از این اتفاق روند نزولی در پیش خواهد گرفت، از طرفی همچنان بحث برجام مطرح است و از این بابت مردم برای خرید و فروش دست نگه داشته‌اند.

وی تصریح کرد: البته از نظر فعالان بازار طلا، نتیجه انتخابات ریاست جمهوری تاثیری بر قیمت طلا و سکه نخواهد گذاشت ولی روند بازار با اخبار برجام تغییر خواهد کرد.

آخرین قیمت طلا و سکه برای ۲۴خرداد ۱۴۰۰

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با تشریح آخرین قیمت‌های امروز ۲۴خرداد ماه بیان کرد: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت سکه امامی به ۱۰میلیون و ۶۰۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۵۵۰هزار تومان رسیده است.

کشتی‌آرای اضافه کرد: امروز نیم سکه با قیمت پنج میلیون و ۸۰۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۵۰هزار و سکه یک گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته شد؛ همچنین بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار در بازار امروز به چهار میلیون و ۶۲۶هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۶۷هزار تومان رسید.