3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا تا پایان ماه / روند نزولی بازار زیر سایه کاهش نرخ ارز و نبود تقاضا

اقتصاد آنلاینفاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به روند نزولی قیمت‌ها در بازار طلا از ابتدای هفته بیان کرد: باوجود اینکه اونس جهانی در اولین روز معاملات نوسان صعودی داشته و بهای آن نسبت به روز شنبه هم افزایش یافته، اما از ابتدای هفته قیمت طلا و سکه متاثر از کاهش نرخ ارز روند نزولی داشته است.

به گفته رییس اتحادیه طلا، قیمت سکه امامی طی دو روز گذشته حدود ۱۴۰هزار، سکه طرح قدیم و نیم سکه هر کدام ۱۰۰هزار، ربع سکه ۳۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار هم تقریبا ۱۰هزار تومان کاهش یافته است.

این فعال صنفی با اشاره به وضعیت تقاضا اظهار کرد: در کنار کاهش قیمت دلار، افت حجم معاملات و رکود بازار هم در این روند نزولی موثر بوده که البته انتظار می‌رود با پایان ماه صفر تقاضا اندکی افزایش یابد.

محمدولی همچنین با پیش‌بینی قیمت‌ها تا پایان ماه بیان کرد: تا امروز به‌رغم افزایش ارزش اونس جهانی، روند بازار طلا همپای دلار نزولی بوده و چنانچه تا پایان هفته دلار با افت قیمت بیشتری همراه باشد، بهای طلا و سکه هم اندکی کاهش خواهد یافت.

آخرین قیمت طلا و سکه برای بازار امروز ۲۹شهریور ماه ۱۴۰۰

رییس اتحادیه طلا در پایان با اشاره به قیمت‌های امروز گفت: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت سکه امامی به ۱۱میلیون و ۶۳۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۱میلیون و ۲۰۰هزار تومان کاهش یافته است.

اوی افزود: امروز نیم سکه با قیمت پنج میلیون و ۸۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۴۷۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۲۰۰هزار تومان معامله شد؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به چهار میلیون و ۸۸۵هزار و قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۱۲۷هزار تومان رسید.