3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته / افزایش قیمت طلا و سکه پابه‌پای دلار

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ روز گذشته با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات ارزش اونس طلا و همچنین کاهش ۲۰۰تومانی قیمت دلار، بهای طلا و سکه با اندکی کاهش همراه شد اما تغییر روند بازار ارز و افزایش قیمت دلار به ۲۴۸۰۰تومان باعث شد بهای طلا و سکه نسبت به دیروز گران شود، این در‌حالیست که با شروع کار بازار‌های جهانی ارزش اونس نسبت به آخرین معاملات حدود ۳دلار هم کاهش یافته است.

بر همین اساس امروز قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار نسبت به دیروز ۷۰هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸عیار حدود ۱۶هزار تومان، سکه امامی و طرح قدیم به ترتیب ۲۰۰ و ۱۵۰هزار، نیم سکه و ربع سکه هر کدام ۱۰۰هزار و سکه یک گرمی هم ۵۰هزار تومان افزایش یافت.

حالا با رشد قیمت‌ها از روز شنبه، فعالان بازار طلا از تغییر تقاضا و حجم داد‌وستد‌ها خبر می‌دهند؛ به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران افزایش تقاضای هیجانی همزمان با رشد قیمت‌ها اتفاق طبیعی است چرا که در این شرایط عده‌ای انتظار دارند که روند صعودی بازار ادامه‌دار خواهد بود و به همین دلیل با اطمینان بیشتری وارد بازار می‌شوند.

محمد‌ولی همچنین پیش‌بینی کرده که افزایش یا کاهش چشمگیری در قیمت طلا و سکه نخواهیم داشت و این حد از نوسان با توجه به رشد نرخ ارز منطقی است، از طرفی با توجه به اینکه اونس جهانی تغییرات چندانی ندارد به نظر نمی‌رسد افزایش قیمت بیشتری در انتظار طلا و سکه باشد و حتی درصورتی که بازار ارز به شرایط هفته پیش بازگردد شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار طلا پا‌به‌پای دلار خواهیم بود.

قیمت طلا و سکه ۷تیر ماه ۱۴۰۰

بر اساس آخرین قیمت‌های اعلام شده در سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران، امروز قیمت سکه امامی به ۱۰میلیون و ۷۱۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۵۰۰هزار تومان رسیده است.

نیم سکه هم امروز با قیمت پنج میلیون و ۷۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۰۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار هم چهار میلیون و ۶۱۵هزار و طلای ۱۸عیار گرمی یک میلیون و ۶۵هزار تومان اعلام شد.