مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته / تعداد فروشندگان بیشتر از خریداران

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ نادر بذرافشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت بازار طلا و عوامل موثر بر تغییر قیمت‌تا توضیح داد: ارزش اونس از ابتدای هفته روند صعودی داشته و امروز هم با بازگشایی بازار‌های جهانی مجددا ۸دلار افزایش یافته، اما باتوجه به افت نرخ ارز و نبود تقاضا برای مصنوعات طلا و سکه، قیمت‌ها در بازار طلا کاهش یافته است.

به گفته بذرافشان، امروز قیمت سکه طرح امامی در مقایسه با روز گذشته حدود ۷۰هزار، سکه طرح قدیم ۵۰هزار، نیم سکه ۸۰هزار، ربع سکه و سکه یک گرمی هر کدام ۱۰۰ و ۵۰هزار، هر مثقال طلای ۱۷عیار حدود شش هزار و ۵۰۰تومان و طلای ۱۸عیار هم گرمی ۱۵۰۰تومان ارزان شده است.

این فعال بازار طلا با اشاره به کاهش حجم معاملات اظهار کرد: اگرچه بازار وضعیت متعادلی دارد و شاهد خرید و فروش‌های هیجانی نیستیم، اما تقاضا برای مصنوعات طلا و سکه باز هم کاهش یافته و باتوجه به روند نزولی بازار، نسبت فروشندگان به خریدار بیشتر شده است.

قیمت طلا و سکه ۱۵شهریور ماه ۱۴۰۰

بذرافشان پس از تشریح وضعیت بازار به قیمت‌های امروز هم اشاره کرد و گفت: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت سکه امامی به ۱۱میلیون و ۹۹۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۱میلیون و ۵۳۰هزار تومان کاهش یافته؛ همچنین حباب سکه در بازار امروز حدود ۶۵۰هزار تومان است.

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا اضافه کرد: امرپز نیم سکه با قیمت شش میلیون و ۱۰۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۰۰هزار و سکه بک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان معامله می‌شود؛ قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به پنج میلیون و ۴۱هزار و طلای ۱۸عیار هم به گرمی یک میلیون و ۱۶۳هزار تومان رسید.

احتمال تداوم روند کاهشی در بازار طلا

وی در پایان با پیش‌بینی روند بازار طلا تا پایان هفته بیان کرد: طی یکماه گذشته با رشد نرخ ارز و بالا رفتن میزان تقاضا، نوسان قیمت‌ها در بازار طلا افزایش یافت به طوریکه قیمت سکه بین ۱۱میلیون و ۵۰۰هزار تا ۱۲میلیون و ۳۰۰هزار تومان متغیر بود؛ اما حالا درصورتی که روند کاهشی بازار ارز ادامه داشته باشد، باتوجه به نوسان پایین اونس جهانی و نبود تقاضا در ماه محرم و صفر، احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه وجود دارد.