3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته سوم خرداد / بازار در انتظار تعدیل نرخ ارز

 اقتصادآنلاین– فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به افزایش ارزش طلای جهانی اظهار کرد: امروز اونس جهانی با حدود ۹دلار افزایش نسبت به دیروز به ۱۸۹۲دلار رسیده اما دلار اندکی ارزان شده که این دو عامل تاثیرگذار یکدیگر را خنثی کرده و به همین دلیل قیمت طلا و سکه هم با کاهش جزیی همراه شده است.

محمدولی به وضعیت تقاضا هم اشاره کرد و گفت: بازار طلا فعلا از حالت رکود خارج نشده است و کمتر کسی در این شرایط تن به سرمایه‌گذاری در بازار طلا و سکه را می‌دهد، از طرفی نه تنها سرمایه‌گذاری افت چشمگیری کرده بلکه خرید طلای زینتی و سکه برای هدیه هم به شدت کاهش یافته است.

او تصریح کرد: تا زمانی که قیمت‌ها به ثبات نرسد و تکلیف برجام مشخص نشود، انتظار نداریم که تقاضا به بازار طلا بازگردد؛ لذا از مسئولان درخواست داریم که با ایجاد تعادل در بازار ارز زمینه آرامش بازار طلا را نیز فراهم کنند.

رییس اتحادیه طلا درباره چشم‌انداز قیمت‌ها نیز بیان کرد: اگر دلار به روند حدود یک ماه گذشته بازگردد و اتفاقات سیاسی و اقتصادی خاصی هم رخ ندهد، بازار طلا نیز به روند تعادلی برمی‌گردد و قیمت طلا و سکه کاهش خواهد یافت.

قیمت طلا و انواع سکه در بازار امروز ۱۸خرداد ۱۴۰۰

این فعال بازار طلا در پایان با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات بازار طلای امروز، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۰میلیون و ۶۸۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۶۵۰هزار تومان کاهش یافت.

محمدولی اضافه کرد: قیمت نیم سکه به پنج میلیون و ۹۰۰هزار، ربع یکه سه میلیون و ۸۰۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان رسید؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم در بازار امروز چهار میلیون و ۶۷۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۷۸هزار تومان است.