3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در اولین روزهای دولت جدید / فعلا امیدی به رونق بازار نیست

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصاد‌آنلاین با اشاره به افزایش دوباره قیمت طلا و سکه در معاملات صبح امروز بیان کرد: اگرچه ارزش اونس نسبت به قبل از تعطیلات بازار‌های جهانی اندکی کاهش یافته است، اما از عصر دیروز روند بازار ارز مجددا صعودی شد و به همین دلیل قیمت طلا و سکه هم تا معاملات صبح امروز اندکی افزایش یافت.

او ادامه داد: البته بعد از مراسم تنفیذ رییس جمهور جو افزایشی بازار اندکی فروکش کرد و تا میانه روز‌ طلا و سکه به قیمت دیروز بازگشت و به نظر می‌رسد همین روند با شیب ملایم ادامه داشته باشد.

به گفته کشتی‌آرای، مسائل سیاسی همچون برجام هنوز بلاتکلیف است و نوسان قیمت دلار تحت تاثیر این موضوع افزایش یافته اما پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که با روی کار آمدن دولت جدید انتظارات تورمی پایین خواهد آمد و دلار و طلا با اندکی کاهش قیمت همراه خواهد شد.

این فعال بازار طلا درباره وضعیت تقاضا هم توضیح داد: حجم داد‌و‌ستد‌ها تغییری نکرده و از آنجا که یک هفته تا شروع ماه محرم باقیمانده و تکلیف برجام هم روشن نشده، امیدی به افزایش تقاضا برای طلا و سکه و رونق بازار طی روز‌های آینده نداریم.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۲مرداد ۱۴۰۰

کشتی‌آرای در پایان با اشاره به قیمت‌های امروز گفت: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار به چهار میلیون و ۷۵۹هزار و طلای ۱۸عیار به گرمی یک میلیون و ۹۸هزار تومان رسیده است.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا اضافه کرد: امروز سکه امامی با قیمت ۱۱میلیون و ۳۷۰هزار و سکه طرح قدیم ۱۰میلیون و ۹۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ همچنین قیمت نیم سکه به پنج‌میلیون و ۸۰۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۶۵۰هزار و سکه یک گرمی هم به دو میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید.