مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در اولین هفته زمستان/ توصیه یک فعال بازار به خریداران طلا و سکه

اقتصادآنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ نادر بذرافشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین با تاکید بر افت چشمگیر تقاضا برای خرید مصنوعات طلا و سکه اظهار کرد: همه همکاران ما در اینکه تقاضا افزایش پیدا نکرده متفق‌النظر هستند و با وجود اینکه قیمت‌ها ثبات پیدا کرده همچنان خرید و فروشی انجام نمی‌شود؛ ضمن اینکه اگر تقاضا بیشتر شود قیمت‌ها افزایش خواهد یافت درحالیکه شاهد چنین اتفاقی در بازار طلا نیستیم.

او تصریح کرد: مردم فعلا نظاره‌گر هستند که ببینند قیمت‌ها افزایش خواهد یافت یا کاهش اما، بازار حدود دو هفته‌ای است که تکان نخورده و بهای اونس جهانی و نرخ ارز هم تغییرات چشمگیری نداشته‌، لذا توصیه ما این است که با توجه به ثبات قیمت‌ها مردم می‌توانند داد‌و‌ستد‌های خود را آغاز کنند.

ثبات قیمت‌ طلا با وجود افزایش ۲۰دلاری اونس

بذرافشان با اشاره به وضعیت امروز بازار طلای امروز هم بیان کرد: امروز با وجود اینکه اونس جهانی با رشد ۲۰دلاری همراه بوده، به دلیل ثبات نرخ ارز، قیمت‌ها در بازار طلا افزایش نیافته؛ همچنین حباب سکه امروز کاهش یافته و از یک میلیون تومان هفته گذشته به ۷۰۰هزار تومان سقوط کرده است.

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این سوال که روند قیمت‌‌ها در روز‌های آینده چطور خواهد بود، گفت: اگر در بازار جهانی و ارز نوسانی نداشته باشیم باتوجه به نبود تقاضا احتمال افزایش قیمت‌ طلا و سکه بسیار پایین است لذا در این شرایط ثبات، مردم می‌توانند مبادلات خود را به راحتی انجام دهند.

قیمت طلا و سکه در اولین روز زمستان

بذرافشان با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در ساعت (۱۳:۳۰) معاملات امروز، هر قطعه سکه طرح جدید با قیمت ۱۱میلیون و ۹۰۰ و سکه طرح قدیم ۱۱میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود.

او اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه به شش میلیون و ۲۰۰، ربع سکه چهار میلیون و ۲۰۰ و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۳۵۰هزار تومان رسید؛ قیمت طلای ١٨عیار هم در این ساعت گرمی یک میلیون و ۱۴۶هزار تومان اعلام شد.