مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در روزهای ریزش نرخ ارز/ افزایش تقاضا عامل گرانی سکه امامی

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛  محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به وضعیت امروز بازار طلا اظهار کرد: اونس جهانی نسبت به دیروز حدود ۸دلار افزایش یافته اما روند بازار ارز همچنان نزولی است، این موضوع بر قیمت طلا و سکه تاثیر گذاشته و باعث شده قیمت‌ها اندکی گران شود.

او به میزان تقاضا در بازار هم اشاره کرد و افزود: مصنوعات طلا همچنان خریدار ندارد و به نوعی رکود روانی در بازار حکمفرما است اما از ابتدای امروز میزان تقاضا برای سکه امامی بالا رفته و باعث شده قیمت آن تا ۱۰میلیون تومان برسد.

به گفته کشتی‌آرای، همین رشد تقاضا باعث شده حباب سکه که طی هفته گذشته تا ۲۵۰ هزار تومان هم پایین آمده بود، در بازار امروز به ۹۰۰هزار تومان افزایش یابد.

کفه فروشنده‌ها سنگین‌تر از خریداران

نایب رییس دوم اتحادیه طلا گفت: در این هفته با توجه به ریزش شدید قیمت‌ها، تعداد فروشنده‌ها از ترس ادامه روند نزولی بازار بیشتر از خریداران شده است و فعلا کسی طلا  نمی‌خرد.

او با پیش‌بینی آینده بازار تصریح کرد: اگر روند بازار ارز همچنان نزولی باشد، در روزهای آینده شاهد کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه خواهیم بود.

طلا و سکه امروز با چه قیمتی معامله می‌شود؟

کشتی‌آرای با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در ساعت (۱۲:۳۰) امروز، قیمت هر قطعه سکه امامی با حدود ۲۵۰هزار تومان افزایش در مقایسه با دیروز به ۱۰میلیون تومان رسید و بهای سکه طرح قدیم همچنان ۹میلیون و ۳۵۰هزار تومان است.

او اضافه کرد: قیمت نیم سکه به پنج میلیون و ۳۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۴۰۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون تومان رسید؛ همچنین امروز قیمت هر مثقال طلا سه میلیون و ۹۹۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار ۹۲۱هزار تومان است.