3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در روزهای هیجانی دلار/ تقاضا برای سکه افزایش یافت

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به افزایش دوباره قیمت‌ها در بازار طلا اظهار کرد: با وجود کاهش بهای اونس جهانی و رسیدن به سطح ۱۸۱۴دلار، به دلیل رشد هیجانی نرخ ارز در بازار امروز شاهد افزایش ۱۰هزار تومانی قیمت طلا و رشد بیش از ۵۰۰هزار تومانی بهای سکه هستیم.

این فعال بازار طلا به وضعیت تقاضا در بازار طلا هم اشاره کرد و گفت: با رشد قیمت‌ها در بازار امروز مجددا تقاضا به خصوص برای سکه افزایش پیدا کرده و به همین دلیل حباب آن از ۲۰۰هزار تومان روز گذشته به ۵۵۰هزار تومان در بازار امروز رسیده است.

کشتی‌آرای خاطرنشان کرد: هر موقع نرخ ارز بالا می‌رود معاملات بازار طلا هم رونق می‌گیرد، بنابراین در روزهای افزایش قیمت‌ها دادو‌ستد بیشتری انجام می‌شود؛ اما به طور کل هر چه به پایان سال نزدیک‌تر می‌شویم تقاضا برای خرید طلا و سکه مخصوصا سکه‌های کوچک‌تر بیشتر خواهد شد.

وی با پیش‌بینی قیمت‌ها در روز‌های آینده بیان کرد: با وجود اینکه بهای اونس جهانی این روز‌‌ها نوسان کاهشی داشته، اما رشد نرخ ارز توانسته قیمت طلا و سکه را با افزایش همراه کند؛ چنانچه روند صعودی نرخ ارز ادامه داشته باشد همچنان شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار طلا خواهیم بود و بالعکس.

سکه بیش از ۵۰۰هزار تومان گران شد

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با اشاره به قیمت‌های امروز بازار طلا تا زمان ثبت این خبر گفت: در جریان معاملات امروز بازار تهران، قیمت سکه امامی با جهش بیش از ۵۰۰هزار تومانی به ۱۱میلیون و ۵۵۰هزار و سکه طرح قدیم با رشد ۲۰۰هزار تومانی به ۱۰میلیون و ۹۰۰هزار تومان افزایش یافت.

کشتی‌آرای اضافه کرد: نیم سکه با قیمت شش میلیون و ۳۰۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۱۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ همچنین قیمت مثقال طلای ۱۷عیار در این ساعت از روز به چهار میلیون و ۸۱۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۱۱۰هزار تومان رسید.