3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در روزهای پایانی خرداد / سایه آرامش نرخ ارز بر سر بازار طلا

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ حدود پنج ماهی است که بازار طلا و سکه به آرامش رسیده و قیمت‌ها تغییر چندانی نمی‌کند؛ از طرفی طی این مدت اونس جهانی از ۱۹۰۰دلار هم عبور کرده اما بهای طلای داخلی متاثر از نوسان جزیی دلار در سطح یک میلیون تومان و سکه ۱۰میلیون تومان ثابت مانده است.

اما از آنجا که دو اتفاق مهم یعنی نشست برجام و انتخابات ریاست جمهوری پیش روی بازارهاست، فعلا کسی متقاضی خرید طلا و سکه و یا حتی فروش آن نیست اما به گفته اعضای اتحادیه طلا و جواهر تهران، نتیجه انتخابات تاثیری بر روند قیمت طلا و سکه ندارد ولی هر خبر مثبت یا منفی از سوی نشست وین، قیمت طلا و سکه را جابه‌جا خواهد کرد.

نگاهی به روند بازار طلا از روز گذشته تا کنون هم حاکی از ثبات قیمت‌هاست ولی همچنان حجم معاملات به دلیل نزدیک شدن به انتخابات پایین است؛ امروز ارزش اونس جهانی به نسبت دیروز حدود ۳۰دلار افزایش یافته اما قیمت طلا و سکه به دلیل ثبات نرخ ارز افزایش چندانی نیافته است.

بر اساس آخرین قیمت‌هایی که اتحادیه طلا اعلام کرده، در جریان معاملات امروز بازار طلا سکه امامی با قیمت ۱۰میلیون و ۶۷۰هزار و سکه طرح قدیم ۱۰میلیون و ۵۵۰هزار تومان فروخته می‌شود. ارزش اونس جهانی هم به ۱۸۶۳دلار، هر مثقال طلای ۱۷عیار به چهار میلیون و ۶۴۴هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۷۲هزار تومان افزایش یافته است.

همچنین قیمت نیم سکه در بازار امروز پنج میلیون و ۸۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۲۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان اعلام شد.

حالا با توجه به تداوم ثبات قیمت طلا و سکه، دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران بر این باور است که اگر شرایط فعلی تغییری نکند، تا پایان خرداد ماه طلا و سکه در قیمت فعلی باقی خواهد ماند.