3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در روزهای پایانی هفته/ سکه ۲۰۰هزار تومان ارزان شد

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به کاهش قیمت‌ها در بازار طلا اظهار کرد: امروز قیمت طلا نسبت به روز گذشته تقریبا ثابت مانده اما انواع سکه بین ۵۰ تا ۲۰۰هزار تومان ارزان شده است.

به گفته رییس اتحادیه طلا، این روز‌ها نوسانات اونس جهانی و بازار ارز به حداقل رسیده و همین موضوع باعث شده تا قیمت طلا و سکه به ثبات برسد.

محمدولی تصریح کرد: بازار طلا در آرامش و قیمت‌ها به تعادل رسیده و تغییرات آن بسیار جزیی است، لذا با ادامه این روند می‌توان به خروج بازار از رکود در ماه‌های پایانی سال امیدوار بود، اگرچه فعلا وضعیت تقاضا تغییری نکرده است.

این فعال بازار طلا درباره روند قیمت‌ها در روز‌های پیش‌رو بیان کرد: در ابتدای سال میلادی با توجه به رشد تقاضا برای ارز، بهای اونس جهانی افزایش می‌یابد که این موضوع می‌تواند در قیمت طلای داخلی تاثیرگذار باشد، در این میان اگر بانک‌مرکزی بتواند نرخ ارز را کنترل کند قیمت طلا و سکه تغییر چندانی نخواهد داشت.

قیمت طلا و سکه ۹دی ماه۹۹

به گفته محمدولی، در ساعت (۱۲:۳۰) معاملات امروز بازار آزاد تهران قیمت سکه امامی به ۱۱میلیون و ۷۵۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۱میلیون و ۳۵۰هزار تومان کاهش یافت.

او اضافه کرد: قیمت نیم سکه هم شش میلیون و ۲۰۰، ربع سکه چهار میلیون و ۱۵۰ و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۵۰هزار تومان است؛ همچنین امروز قیمت هر مثقال طلا چهار میلیون و ۹۸۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۴۹هزار تومان اعلام شد.

رییس اتحادیه طلا در پایان تصریح کرد: با توجه به ثابت بودن ارزش اونس جهانی، امروز قیمت طلا و سکه به وضعیت بازار ارز بستگی دارد که در صورت ادامه روند نزولی نرخ دلار به روال روز گذشته، طلا و سکه هم ارزان خواهد شد و در غیر این صورت در قیمت‌های فعلی باقی خواهند ماند.