3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در روزهای پیش از انتخابات / تاثیر پذیری سکه از دلار

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت امروز بازار طلای تهران توضیح داد: ارزش اونس جهانی نسبت به هفته گذشته حدود ۱۷دلار کاهش یافته اما قیمت دلار در مقایسه با پنجشنبه ۱۰۰تومان گران شده، به همین ترتیب امروز قیمت طلا تقریبا ثابت مانده اما سکه تحت تاثیر رشد دلار ۱۰۰هزار تومان افزایش قیمت داشته و حباب آن به ۱۲۰هزار تومان رسیده است.

این فعال بازار طلا از نبود تقاضا ناشی از تعطیلات اوایل هفته خبر داد و گفت: امروز حجم معاملات به شدت کاهش یافته و بعد از سه روز تعطیلی فعلا کسی به سمت خرید و فروش طلا و سکه نیامده است و پیش‌بینی می‌شود که این وضعیت با توجه به شرایط فعلی، یعنی بحث برجام و انتخابات تغییری نکند.

کشتی‌آرای با بیان اینکه قیمت طلا به اخبار انتخابات و نشست وین بستگی دارد، تصریح کرد: همه بازار‌ها منتظر نتیجه این دو اتفاق مهم هستند و قیمت‌ها تحت تاثیر اخبار مثبت کاهش، و اخبار منفی افزایش می‌یابد بنابراین فعلا چشم‌انداز بازار طلا و سکه مشخص نیست.

قیمت طلا و سکه ۱۷خرداد ماه ۱۴۰۰

نایب رییس دوم اتحادیه طلا در پایان با تشریح قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت سکه امامی به ۱۰میلیون و ۹۴۰هزار و سکه طرح قدیم ۱۰میلیون و ۷۰۰هزار تومان است.

وی افزود: امروز نیم سکه با قیمت شش میلیون، ربع سکه سه میلیون و ۹۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۵۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار به چهار میلیون و ۷۱۰هزار و هر گرم طلا ۱۸عیار به یک میلیون و ۸۷هزار تومان رسید.