فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در هفته آخر دی ماه/ احتمال بالای ورود سکه به کانال ۹میلیون تومان

اقتصاد آنلاینفاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت بازار طلا در اولین روز هفته اظهار کرد: امروز هم قیمت طلا و سکه همپای ریزش نرخ ارز و اونس جهانی، کاهش یافته به طوریکه سکه حدود ۴۰۰هزار و طلا ۳۰هزار تومان نسبت به آخرین قیمت هفته پیش ارزان شده است.

او اضافه کر: این کاهش قیمت درحالی رخ داده که حجم داد‌و‌ستد‌ها به شدت کاهش یافته و افرادی که به عنوان سرمایه‌گذار به این بازار ورود کرده بودند، حالا با احتمال ریزش بیشتر قیمت‌ها فروشنده شده‌اند.

به گفته کشتی‌آرای، در نتیجه افت شدید تقاضا حباب سکه به ۳۸۰هزار تومان کاهش یافته، درحالیکه طی هفته‌های گذشته به ۷۰۰هزار تومان هم رسیده بود.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با پیش‌بینی روند قیمت‌ها بیان کرد: با توجه به اینکه اونس جهانی در مسیر کاهشی قرار گرفته و درمورد بازار ارز هم پیش‌بینی‌ها حاکی از ادامه ریزش نرخ دلار است و از طرفی رییس‌جمهور هم از افت نرخ دلار تا ۱۵هزار تومان در صورت آزادسازی منابع ارزی خبر داده، طلا و سکه همچنان ارزان خواهد شد و با این روند احتمال ورود سکه به کانال ۹میلیون تومان بالا است.

قیمت طلا و سکه ۲۷دی ماه۹۹

کشتی‌آرای با تشریح قیمت‌ها امروز گفت: در جریان معاملات ساعت (۱۳:۳۰) بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۰میلیون و ۲۵۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۱۰۰هزار تومان کاهش یافت.

او افزود: امروز نیم سکه با قیمت پنج میلیون و ۷۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۲۵۰هزار تومان معامله می‌شود؛ قیمت هر مثقال طلا هم به چهار میلیون و ۴۰۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۱۵هزار تومان رسید.