مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در هفته اول بهمن/ بازار به تعادل رسید

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به قیمت‌های امروز طلا و سکه اظهار کرد: بازار طلا تقریبا به تعادل رسیده و روند آرامی را طی می‌کند و نوسانات جزیی که شاهد هستیم طبیعی است.

به گفته محمدولی، اگرچه اونس جهانی یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت طلا است اما، بازار بیشتر تحت تاثیر نرخ ارز است، بنابراین اگر بانک مرکزی بازار ارز را کنترل کند شاهد ثبات قیمت طلا و سکه خواهیم بود.

او اضافه کرد: در حال حاضر فلز زرد به شدت تحت تاثیر اخبار سیاسی آمریکا است، اگر اتفاقات سیاسی و اقتصادی خاصی رخ ندهد اونس جهانی و نرخ ارز تغییر چندانی نخواهد کرد و قیمت طلا و سکه هم افزایش نخواهد یافت، اما هرگونه رخداد سیاسی که باعث رشد ارزش طلای جهانی و ارز شود، طلا و سکه را نیز گران خواهد کرد.

رییس اتحادیه طلا درباره وضعیت تقاضا نیز بیان کرد: نسبت به ماه‌های گذشته تقاضا برای مصنوعات طلا بیشتر شده و انتظار داریم با بازگشت آرامش به قیمت‌ها، در دو ماه باقی مانده از سال شاهد رونق بازار طلا و افزایش خرید طلا و سکه باشیم.

محمدولی همچنین از کاهش قاچاق معکوس طلا خبر داد و گفت: اگرچه بسیاری از واحد‌های تولیدی طلا در سال جاری مجبور به تعدیل نیرو شدند، اما به طور کل وضعیت تولید خوب است و برخلاف سال‌های قبل میزان واردات طلا به صورت قاچاق کاهش یافته و می‌توان گفت طلای خارجی در بازار نداریم.

قیمت طلا و سکه ۴بهمن ماه۹۹

رییس اتحادیه طلا با اشاره به قیمت‌ها بیان کرد: در جریان معاملات امروز بازار تهران در ساعت (۱۲:۴۰)، قیمت هر قطعه سکه امامی با ۱۰۰هزار تومان کاهش در مقایسه با آخرین نرخ هفته گذشته به ۱۰میلیون و ۳۴۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۱۰۰هزار تومان رسید.

محمدولی اضافه کرد: قیمت نیم سکه به پنج میلیون و ۶۰۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۶۰۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۲۵۰هزار تومان رسید؛ همچنین قیمت هر مثقال طلا در بازار امروز چهار میلیون و ۴۴۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۲۵هزار تومان است.