3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در هفته سوم بهمن/ شروع کار بازار با اندکی نوسان افزایشی

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین با تشریح وضعیت امروز بازار طلا بیان کرد: اونس جهانی طلا نسبت به پنجشنبه هفته گذشته با اندکی افزایش به ۱۸۱۶دلار رسیده و نرخ ارز هم نوسان رو‌به بالایی داشته که همین دو عامل باعث شده با شروع کار بازار امروز طلا شاهد افزایش جزیی قیمت‌ها باشیم.

این فعال بازار طلا ادامه داد: داد‌و‌ستد‌ها امروز روال عادی داشته و فعلا تقاضای چندانی برای مصنوعات طلا و سکه وجود ندارد زیرا با توجه به نبود ثبات در قیمت‌ها خرید و فروش ریسک بالایی دارد.

به گفته کشتی‌آرای، با توجه به نبود تقاضا حباب سکه همچون هفته گذشته در محدوده ۲۰۰هزار تومان قرار دارد درحالیکه دو هفته پیش حباب تا ۵۰۰هزار تومان هم رسیده بود.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با پیش‌بینی قیمت‌ها در هفته دوم بهمن اظهار کرد: هرچند تقاضا کاهش یافته و بهای اونس جهانی هم تغییرات چشمگیری ندارد، اما اگر نرخ ارز با همین روند پیش برود و دلار مجددا افزایش یابد مسلما نمی‌توان انتظار ثبات قیمت طلا و سکه را داشت.

قیمت طلا و سکه ۱۸بهمن ماه۹۹

او با اشاره به قیمت‌های امروز گفت: در ساعت (۱۳:۳۰) معاملات امروز بازار تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی با حدود ۱۰۰هزار تومان افزایش به ۱۰میلیون و ۹۰۰هزار و سکه طرح قدیم هم با همین میزان رشد ارزش به ۱۰میلیون و ۷۰۰هزار تومان رسید.

کشتی‌آرای افزود: نیم سکه با قیمت شش میلیون و ۲۰۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۱۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ همچنین قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار آب شده در بازار امروز چهار میلیون و ۶۸۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۸۰هزار تومان است.