فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پیش بینی قیمت طلا در هفته سوم مهر / احتمال افزایش تقاضا طی روزهای آینده

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره روند قیمت طلا و سکه در بازار امروز توضیح داد: از آنجا که بهای اونس جهانی حدود ۴دلار افت کرده و دلار هم تحت تاثیر انتصاب رییس بانک مرکزی از کانال ۲۸هزار به ۲۷هزار تومان کاهش یافته، امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه بودیم.

این فعال بازار طلا ادامه داد: تحت تاثیر این دو سیگنال کاهشی، قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار در مقایسه با پنجشنبه حدود ۶۱هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸عیار تقریبا ۱۵هزار، سکه طرح امامی ۵۰هزار و سکه طرح قدیم ۱۰۰هزار تومان ارزان شده و انواع دیگر سکه بدون تغییر بوده است.

کشتی‌آرای از بیشتر شدن رکود بازار طلا خبر داد و گفت: به‌رغم اتمام ماه صفر، همچنان تقاضا برای مصنوعات طلا و سکه وجود ندارد و تعطیلات هفته گذشته رکود بازار را تشدید کرده است؛ اما به نظر می‌رسد تا چند روز آینده شاهد شروع معاملات و ورود خریداران به بازار طلا باشیم.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا درباره آینده قیمت‌ها نیز اظهار کرد: باتوجه به افت بهای دلار، ثبات ارزش اونس در پی تعطیلی بازار‌های جهانی و نبود تقاضا، پیش‌بینی می‌شود که روند نزولی قیمت طلا و سکه حداقل تا روز دوشنبه ادامه داشته باشد.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۷مهر ماه ۱۴۰۰

این فعال بازار طلا با اشاره به قیمت‌ها بیان کرد: امروز در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۱میلیون و ۷۰۰هزار و بهای سکه طرح قدیم به ۱۱میلیون و ۴۰۰هزار تومان کاهش یافته و حباب سکه هم در سطح ۴۳۰هزار تومان ثابت مانده است.

کشتی‌آرای اضافه کرد: در بازار امروز نیم سکه با قیمت شش میلیون و ۹۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۵۹۰هزار و سکه یک گرمی هم دو میلیون و ۲۵۰هزار تومان معامله شد؛ همچنین بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار به چهار میلیون و ۹۵۹هزار و قیمت طلای ۱۸عیار به گرمی یک میلیون و ۱۴۵هزار تومان رسید.