3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پی‌پل و خرید ۷۰ درصد بیت ‌کوین‌های استخراج شده در ماه گذشته میلادی

پی‌پل نزدیک به یک ماه پیش سرویس فروش ارزهای دیجیتال خود را راه‌اندازی کرد و حالا در طی این مدت، ۷۰ درصد بیت کوین‌های استخراج شده را خریداری کرده است.

طبق نامه صندوق پوشش ریسک «Pantera Capital»، پی‌پل به همراه «Cash App» شرکت «Square» صد در درصد بیت ‌کوین‌های استخراج شده در ماه گذشته میلادی را خریداری کرده‌اند.

این شرکت در نامه اخیر خود که ماهانه منتشر می‌کند، اعلام کرده که تقاضا برای سرویس ارز دیجیتال پی‌پل افزایش چشمگیری داشته است. به باور این صندوق پوشش ریسک، حجم معاملات تا پیش از ورود پی‌پل به دنیای ارز دیجیتال تقریبا ثابت بوده، اما پس از شروع به کار سرویس این کمپانی، حجم معاملات افزایش زیادی داشته است.

در این نامه نوشته شده:

«افزایش حجم معاملات نشان می‌دهد که پی‌پل در ۴ هفته پس از راه‌اندازی سرویس خود، نزدیک به ۷۰ درصد از بیت‌ کوین‌هایی که تازه استخراج شده‌اند را خریداری کرده است.»

پی‌پل

پی‌پل اواخر ماه گذشته میلادی اعلام کرد که کاربران ماهانه آن که بیش از ۳۰۰ میلیون نفر هستند، می‌توانند بیت کوین خریداری کرده، نگهداری کنند و بفروشند. این موضوع تنها محدود به بیت کوین نمی‌شود و سایر ارزهای دیجیتال را نیز شامل می‌شود.

این تصمیم به معنای آن است که کاربران می‌توانند از ارزهای دیجیتال برای خرید کالا از ۲۶ میلیون کسب و کاری که پی‌پل را قبول می‌کنند، استفاده کنند. این سرویس هم اکنون در اختیار کاربران در ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در آینده سایر کشورها نیز به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

قیمت بیت کوین از زمان شروع به کار این سرویس افزایش چشمگیری داشته و از نزدیک به ۱۲ هزار دلار، به بیش از ۱۸ هزار دلار رسیده است. به اعتقاد Pantera Capital، راه‌اندازی این سرویس تاثیر بزرگی روی این فرایند داشته و انتظار می‌رود این روند رشد ادامه داشته باشد.

بیت کوین مورد توجه خریداران نهادی و سازمانی نیز قرار دارد. نزدیک به ۲۱ شرکت شامل «Microstrategy Inc» و «Galaxy Digital Holdings» نزدیک به ۱۴.۴۲ میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارند.