مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

پی پال از رمزارز پشتیبانی خواهد کرد

پی‌پال اعلام کرد که از اوایل سال ۲۰۲۱ از رمزارزهایی مانند بیت کوین پشتیبانی خواهد کرد.

پی پل (PayPal) به‌زودی امکان خرید و فروش و نگه‌داری کریپتوکارنسی در کیف پول خود را فراهم خواهد کرد. پی‌پل در بیانیه‌ای اعلام کرد که مشتریان این شرکت از اوایل سال ۲۰۲۱ می‌توانند با استفاده از رمزارزها از ۲۶ میلیون فروشنده‌ی شبکه‌ی پی‌پل خرید کنند.

دن شولمن، رئیس و مدیر ارشد اجرایی پی‌پل امیدوار است این سرویس باعث ترغیب استفاده از ارزهای مجازی در سطح جهان شود و شبکه‌ی شرکت متبوعش را برای استفاده از ارزهای مجازی جدیدی آماده کند که بانک‌های مرکزی کشورها در دست توسعه دارند.

ما درحال کارکردن با بانک‌های مرکزی هستیم و با درنظرگرفتن تمامی اشکال ارزهای دیجیتال به‌فکر این هستیم که PayPal چگونه می‌تواند نقشی ایفا کند.

صاحبان اکانت‌های پی‌پل که حساب آن‌ها در آمریکا ثبت شده است، طی چند هفته‌ی آینده قادر به خرید، فروش و نگه‌داری انواع کریپتوکارنسی مانند بیت کوین در کیف پول PayPal خود خواهند بود. پشتیبانی از رمزارزها در حساب‌های متعلق به سایر کشورها نیز در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ اضافه خواهد شد.

پی پل اولین شرکت فین‌تک نیست که پشتیبانی از رمزارزها را به حساب‌های خود می‌آورد. پیش از این شرکت اسکوئر (Square) که بیشتر در زمینه‌ی پرداخت موبایلی فعالیت می‌کند و رابین‌هود مارکتس (Robinhood Markets) که زمینه‌ی فعالیت آن خرید و فروش سهام است نیز به کاربران خود اجازه می‌دادند تا با استفاده از رمزارز خرید و فروش کنند؛ اما باتوجه‌به مقیاس بسیار بزرگ‌تر پی‌پل، خبر پشتیبانی آن از رمز‌ارزها خبر بسیار مهم‌تری برای دنیای کریوتوکارنسی است.

شرکت آمریکایی پی‌پل هم‌اکنون به بیش از ۳۴۶ میلیون حساب کاربری فعال در سرتاسر دنیا سرویس می‌دهد و تنها در سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی میزبان ۲۲۲ میلیارد دلار تراکنش بود.

این خبر به‌روز می‌شود…