3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

چین نخستین ارز دیجیتال را در سطح ملی راه‌ اندازی می‌ کند

به گزارش راشاتودی، چین برنامه آزمایشی یوآن دیجیتال را راه‌اندازی کرده است که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد خریدهای چندمنظوره با ارزهای دیجیتال داشته باشند.

بانک ارتباطات چین روز چهارشنبه  از ارز دیجیتال رن‌مین‌بی در پکن رونمایی کرد. اعضای ستاد، اطلاعاتی را برای بازدیدکنندگان معرفی کردند و پس از آن کیف بانکی این ارز دیجیتال بازگشایی شد و برای نخستین بار ارز دیجیتال رن‌مین‌بی در تفریحگاه این کشور استفاده می‌شود. 

ماه گذشته رویداد اکسپو در ایالت هاینان برگزار شد و بسیاری از بانکها ارزهای آزمایشی را برای اینکه بازدیدکنندگان بتوانند خریدهای آن را بپردازند، در معرض دید علاقمندان قرار دادند. این ارزهای کاربردهای چندمنظوره داشتند. دولت چین همچنین پرداخت چندمنظوره با یوآن الکتریکی را به عنوان بخشی از آزمایش‌های ارز دیجیتال و طرح توسعه برنامه پایلوت این ارز در ماه آینده اجرا کرده است. 

سال گذشته بانک مردم چین طرحی را اعلام کرد که براساس آن ارز دیجیتال در المپیک زمستانی 2022 استفاده شود. گفته شد که این ارز جدید نام رسمی ندارد اما با نام DCEP مخفف پرداخت الکترونیکی با ارز دیجیتال شناخته شد که سهم بزرگی از ارزهای مجازی آینده دارد. یوآن الکتریکی برنامه‌ریزی شده تا جایگزین پول نقد در تراکنش‌ها باشد. این در حالی است که چین می‌خواهد نخستین اقتصاد دنیا باشد که آزمایش ارز دیجیتال را در سطح ملی اجرا می‌کند.