3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کاروان المپیک ایران در جایگاه چهارم آسیا ایستاد

ایران اکونومیست- کاروان المپیک ایران با کسب سه مدال طلا، دو نقره و دو برنز، عنوان چهارم را در جمع کاروان‌های آسیایی به خود اختصاص داد.

ا المپیک ۲۰۲۰ توکیو پس از فراز و نشیب‌های فراوان به واسطه شیوع کرونا و هراس‌ها مبنی بر افزایش شمار موارد ابتلا به کووید-۱۹ در ژاپن، سرانجام با موفقیت برگزار شد و امروز(یکشنبه ۱۷ مردادماه) با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد.

کاروان المپیک ایران در این دوره از رقابت‌ها موفق به کسب سه طلا، دو نقره و دو برنز شد.

جواد فروغی در دومین روز بازی‌های المپیک غیرمنتظره‌ترین مدال طلا را برای ایران گرفت و با ۴۲ سال مسن ترین مدال آور ایرانی در تاریخ المپیک شد.

محمدرضا گرایی دومین طلایی ایران و نخستین طلایی کشتی فرنگی در وزن ۶۷ کیلوگرم بود که با هوش و ذکاوت مثال زدنی، به روی سکوی نخست رفت.

علی داوودی جوان اول وزنه‌برداری ایران با ثبت رکورد مجموع ۴۴۱ کیلوگرم و ضرب نخستین مدال نقره در المپیک توکیو به یک دهه ناکامی ایران در دسته فوق سنگین پایان داد.

دومین نقره کاروان و نخستین نقره در کشتی آزاد را حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در مبارزه فینال این وزن در بازیهای المپیک توکیو با متحمل شدن شکست برابر «دیوید تیلور» آمریکایی کسب کرد.

محمدهادی ساروی فرنگی‌کار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در مبارزه رده‌بندی در بازی‌های المپیک توکیو با پیروزی مقابل کشتی‌گیر فنلاندی به مدال برنز دست یافت؛ این نخستین مدال کشتی کشورمان در المپیک ۲۰۲۰ بود.

امیرحسین زارع آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل نماینده چین، مدال برنز را بر گردن آویخت و در روز شانزدهم سجاد گنج زاده در اولین حضور کاراته در المپیک ایران به سومین مدال طلا رساند.

پس از پایان المپیک توکیو، کاروان ایران با مدال‌های مذکور در جایگاه بیست و هفتم جهان و چهارم آسیا جای گرفت.

کاروان المپیک ایران در جایگاه چهارم آسیا ایستاد

در بین کشورهای آسیا، چین همچنان با اختلاف با کسب ۸۸ مدال(۳۸ طلا، ۳۲ نقره و ۱۸ برنز) صدرنشین است؛ ژاپن با ۵۸ مدال (۲۷ طلا، ۱۴ نقره و ۱۷ برنز) در جایگاه دوم و کره جنوبی نیز با ۲۰ مدال(۶طلا، ۴ نقره و ۱۰ برنز) در جایگاه سوم آسیا قرار گرفت.

 ایرنا