3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کدام رمز ارزها برای سرمایه‌ گذاری در ماه جاری مناسب است؟

اقتصاد آنلاینمهسا نجاتی؛ به گزارش analyticsinsight، با آغاز ماه جدید، انتظار می‌رود که روند جدیدی در دنیای رمزارزها شکل بگیرد. ماه ژوئن به طور کلی برای بازار رمزارزها خوب بوده و شرایط بهتری از ماه می تجربه کرده است. بهترین رمزارزها از ماه جولای طی ماه‌های آتی رشد را تجربه خواهند کرد.

بنابراین، کدام یک از بهترین‌ رمزارزها برای سرمایه‌گذاری در ماه جولای مناسب هستند؟ به غیر از بیت‌کوین و اتریوم که گزینه‌های محبوب به شمار می‌روند، در ادامه به معرفی سایر رمزارزها که برای سرمایه‌گذاری در جولای ۲۰۲۱ مناسب هستند می‌پردازیم:

اتریوم

به گفته آژانس پیش‌بینی اقتصاد (Economy Forecast Agency)، قیمت اتریوم در ماه جولای به ۲هزار و ۷۶۹ دلار خواهد رسید. همچنین کارشناسان اظهار کردند که اتریوم در ماه جاری قابلیت شکست بیت‌کوین را دارد و بهترین رمزارز برای سرمایه‌گذاری در ماه جولای خواهد بود.

قیمت فعلی: ۲ هزار و ۱۹۸ دلار

بیت‌کوین

هیچ لیست سبد خریدی بدون بیت‌کوین کامل نیست. بزرگترین رمزارز در بازار، اولویت سرمایه‌گذاران است. فارغ از افزایش یا کاهش قیمت، نمی‌‌توان انکار کرد که این رمزارز بر بازار تسلط خواهد داشت.

قیمت فعلی: ۳۳ هزار و ۲۵۳ دلار

کاردانو

از آنجا که بهبودها و پیشرفت‌های قابل توجهی در این بلاکچین اتفاق خواهد افتاد، کاردانو امروز یکی از بهترین رمزارزها برای خرید به شمار می‌رود. با این کار، پتانسیل بسیار زیادی برای ارائه منافع بلند مدت با توجه به اهداف سرمایه‌گذاری دارد.

قیمت فعلی: ۱.۳۴ دلار

پولکادات

این رمزارز نیز یک نوآوری در تکنولوژی بلاکچین دارد که عدم تمرکز اینترنت را متحول می‌کند. سه دلیل برای رشد آن وجود دارد: امنیت، سرعت و حاکمیت. بر خلاف سایر رمزارزها، پولکادات به راحتی در سطح جهانی قابل درجه‌بندی است.

قیمت فعلی: ۱۵.۶۹ دلار

ریپل

این رمزارز در حال گسترش محبوبیت خود است. همچنین قرار است ریپل به صورت عمومی عرضه شود. اگر می‌خواهید در ماه جولای در بهترین رمزارزها سرمایه‌گذاری کنید، ریپل باید یکی از گزینه‌های اصلی شما باشد.

قیمت فعلی: ۰.۶۷۸۱ دلار

بیت‌کوین کش

بیت‌کوین کش به دلیل پردازش سریع‌تر در معاملات با کارمزد پایین، در لیست بهترین رمزارزها برای خرید قرار گرفته است. این رمزارز دارای مقیاس‌پذیری بالایی است که نشان می‌دهد پتانسیل آن برای رشد در آینده بسیار زیاد است. از آنجا که قیمت آن کاهش یافته، اکنون بهترین زمان سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین کش به شمار می‌رود.

قیمت فعلی: ۵۱۱.۴۶ دلار

بایننس کوین

این رمزارز در رتبه‌بندی ارائه شده از سوی CoinMarketCap جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است. پیش‌بینی می‌شود که قیمت بایننس کوین تا سال ۲۰۲۸ به هزار و ۲۴۶ دلار برسد.

قیمت فعلی: ۲۹۳.۲۳ دلار

پالیگان

آیا می‌دانستید که این رمزارز در سال ۲۰۲۱، ۹۰۰۰ درصد افزایش یافته است؟ این رقم به تنهایی باید دلیل سرمایه‌گذاری شما در پالیگان باشد.

قیمت فعلی: ۱.۱۲ دلار

یونی‌سوآپ

یونی‌سوآپ یک پروتکل مالی غیرمتمرکز است که برای مبادلات رمزارزها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروتکل، با معاملات خودکار بین توکن‌های رمزارز در بلاکچین اتریوم با استفاده از قراردادهای هوشمند کار می‌کند.

قیمت فعلی: ۱۸.۵۲ دلار