3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کراس‌پلی به Rainbow Six Siege اضافه خواهد شد

این روزها بازی بین پلتفرمی (کراس پلی) به یکی از دغدغه‌های بازیکنان تبدیل شده است. دغدغه‌ای که در طول زمان استودیوهای بیشتری به سراغ آن رفته و در بازی‌های خود این کار را پیاده‌سازی کرده‌اند. حال شاهد هستیم که بازی پرطرفدار «رینبو سیکس سیج» (Rainbow Six Siege) هم قصد دارد به‌زودی از این ویژگی پشتیبانی کند.

بازی «رینبو سیکس سیج» از تاریخ ۹ تیر (۳۰ ژوئن) روی کامپیوترها، استیدیا و لونا از قابلیت‌ بازی بین پلتفرمی پشتیبانی خواهد کرد. نسخه‌ی کنسولی این بازی هم قرار است از این ویژگی بهره ببرد اما برای پیاده‌سازی آن به زمان بیشتری نیاز خواهد بود. در واقع، اعلام شده است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی «رینبو سیکس سیج» در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی از ویژگی بازی بین پلتفرمی بهره خواهند برد.

علاوه بر قابلیت بازی بین پلتفرمی، بازیکنان قادر خواهند بود که از تاریخ ۳۰ ژوئن به بعد پیشرفت‌ها و رویه خود را میان پلتفرم‌های کامپیوتر، استیدیا و لونا منتقل کنند. این ویژگی به همان ترتیب در اوایل سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های خانگی عملی خواهد شد.

گیوم گَد (Guillaume Gad)، دستیار تولید یوبی‌سافت مونترال، درباره‌ی این ویژگی می‌گوید: «برای این به‌روزرسانی‌ها ما به زمان بیشتری نیاز داشتیم تا مطمئن شویم عرضه‌ی قوی و بدون مشکلی را سپری خواهیم کرد.»

بازی Rainbow Six Siege

پاول ولاسی (Paul Vlasie)، مدیر فناوری اطلاعات یوبی‌سافت مونترال، بیان می‌کند: «ما می‌دانیم که ویژگی بازی بین پلتفرمی یکی از ویژگی‌های بسیار مورد انتظار طرفداران بوده است و ما از دیدن شور و اشتیاق برای معرفی آن هیجان‌زده شده‌ایم. همچنین این به‌روزرسانی قرار است پیشرفت‌های شما را به پلتفرم‌های دیگر منتقل کند و پس از اعمال شدن کامل این ویژگی در پلتفرم‌های مختلف، می‌توانیم در هر مکان و زمانی به تجربه‌ی بازی بپردازید بدون اینکه پیشرفت‌هایتان را از دست دهید.»

او در ادامه اشاره می‌کند: «آوردن این بازیکنان در کنار هم می‌تواند به همه منفعت برساند. با این ویژگی بالاخره شما خواهید توانست بازی را در کنار دوستان خود در پلتفرم‌های مختلف تجربه کنید.»

بازی «رینبو سیکس سیج» در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی (از طریق استیم، اپیک گیمز استور، یوبی‌سافت استور و یوپلی) در دسترس است.

با این حال، این تنها خبر مهم در رابطه با رینبو سیکس سیج نبوده است. اگرچه بازی Rainbow Six Extraction در سال ۲۰۱۹ معرفی شده بود اما یوبی‌سافت در نمایش اخیرش بالاخره از گیم‌پلی بازی Rainbow Six Extraction هم رونمایی کرد. این بازی قرار است در اواسط سپتامبر امسال عرضه شود.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ