فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در مراغه

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: پلیس آگاهی راه‌آهن مراغه در حین گشت و بازدید در انبار توشه راه آهن ۷۶ کارتن حاوی دستگاه ماینر خارجی در مارک‌های گوناگون را کشف و ضبط کرد.

به گزارش خبرآنلاین از آذربایجان شرقی ؛ یوزباشی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم پرونده دستگاه‌های استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال در مراغه به پرداخت حدود ۳ میلیارد ریال جریمه در حق دولت محکوم شد.

 یوزباشی با بیان اینکه این فرد به داشتن ۷۶ دستگاه ماینر قاچاق متهم شده است، افزود: پلیس آگاهی راه‌آهن مراغه در حین گشت و بازدید در انبار توشه راه آهن به محموله‌ای مظنون شده و پس از بازرسی ۷۶ کارتن حاوی دستگاه ماینر خارجی در مارک‌های گوناگون را کشف و ضبط کرده بود.

او با اشاره به اینکه پرونده این کشف تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان ارسال شد و در شعبه قاچاق کالا و ارز مورد رسیدگی قرار گرفت، گفت: متهم در اظهارات خود عنوان کرده بود که از قاچاق بودن کالاها اطلاعی نداشته است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم عنوان کرده بود که ماینرهای مکشوفه دست دوم بوده و بعضی از آن‌ها اوراقی و از تهران خریداری شده و برای راه اندازی و کار آن‌ها را به مراغه انتقال داده است.

یوزباشی افزود: پس از استعلام از گمرک و اخذ نظریه کارشناسان، قیمت کلی کالاهای کشف شده حدود ۳ میلیارد ریال برآورد شده است و با توجه به اعطای مهلت کافی برای متهم برای معرفی صاحب اصلی کالا این موضوع عملی نشد و تخلف انتسابی به نامبرده محرز و مسلم شد.

او گفت: طبق قانون تعزیرات حکومتی علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ مذکور معادل یک برابر ارزش ریالی کالا به نفع صندوق دولت محکوم شد.