3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف مزرعه تولید ارز دیجیتال در«هلیلان»

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: تعداد ۳۰ دستگاه ماینر و مبدل تولید ارز دیجیتال توسط ماموران پلیس آگاهی و کلانتری شهرستان هلیلان به ارزش ۹ میلیارد ریال کشف شد.

سردار دلاور القاصی‌مهر شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در راستای طرح جمع آوری دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز و در پی دریافت اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر نگهداری دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه متروکه در اطراف شهرستان هلیلان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان هلیلان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی با شناسایی محل و طی هماهنگی با مرجع قضایی، ضمن شناسایی متهم، در بازرسی از کارگاه موصوف تعداد ۳۰ دستگاه ماینر و مبدل غیر مجاز و قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه ارزش دستگاه‌های مکشوفه توسط کارشناسان ۹ میلیارد ریال برآورد شده، گفت: علی‌رغم شناسایی متهم، تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

سردار القاصی‌مهر خاطرنشان کرد: استفاده از دستگاه‌های ماینر، نیاز به مصرف برق زیادی دارند و تولیدکنندگان ارز دیجیتال با استفاده از برق دولتی و به صورت غیر مجاز اقدام به راه اندازی دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال می‌کنند لذا از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده  چنین موارد مشابهی، موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی استان در میان گذارند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷