3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف و ضبط روغن حیوانی غیربهداشتی و ۶۸ دستگاه بیت کوین در ورامین

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از شناسایی و کشف یک کارگاه تولیدی روغن حیوانی غیر بهداشتی در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد : بر اساس گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه در یکی از کارگاه‌های تولیدی در شهرستان ورامین افرادی اقدام به تولید غیربهداشتی روغن حیوانی با برچسب‌های تقلبی می‌کنند، پیگیری موضوع در دستور کار بازرسان این اداره قرار گرفت.

وی گفت: پس از هماهنگی با مقام قضائی و به همراه نمایندگان معاونت بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان همچنین نیروی انتظامی به محل مراجعه و در بازرسی از کارگاه فوق متوجه تولید روغن حیوانی غیرمجاز و غیربهداشتی به میزان ۳۰۰ کیلوگرم شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین ادامه داد: طبق نظر کارشناسان ارزش روغن حیوانی کشف‌شده به حدود ۵۴۰ میلیون ریال می‌رسد که برای سیر مراحل قانونی با تنظیم صورتجلسه تحویل کارشناسان شبکه بهداشت و درمان قرار گرفت.

میرزایی بیان کرد: از این کارگاه تولیدی تعداد ۶۸ دستگاه بیت کوین (دستگاه استخراج ارزهای دیجیتال) و لوازم جانبی قاچاق کشف و ضبط و پس از تنظیم صورتجلسه و سیر مراحل قانونی، متصدی واحد به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد.

وی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشابه یا تولید غیرمجاز و رفت و آمدهای مشکوک در واحدها وانبارها با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل کرده و بازرسان این اداره را مطلع کنند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/س