3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۱۳ مزرعه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در گیلان

ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۱۳ مزرعه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در گیلان خبر داد و گفت: ۱۳ متهم در این خصوص دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استفاده از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، نیاز به مصرف برق زیادی دارد و فعالیت غیرمجاز مزارع رمز ارزها علاوه بر مضرات اقتصادی باعت اخلال در شبکه برق‌رسانی می‌شود، اظهار کرد: برخورد با استفاده کنندگان غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در دستور کار پلیس گیلان قرار دارد.

وی از کشف ۱۳ مزرعه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در دو ماهه گذشته از سال‌جاری در استان خبر داد و افزود: در بازررسی‌های به عمل آمده از این مزارع غیرمجاز، ۴۴۵ دستگاه انواع استخراج‌گر غیرمجاز ارز دیجیتال توسط پلیس توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان به دستگیری و معرفی ۱۳ متهم در خصوص استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال به مرجع قضائی در این مدت اشاره کرد و گفت: کارشناسان ارزش تقریبی دستگاه‌های کشف شده را ۷۹ میلیارد ریال برآورد کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با برگزاری جلسات تعاملی و گشت‌های مشترک و هدفمند با عوامل اداره برق، رسیدگی به تخلفات استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال به صورت ویژه و میدانی توسط پلیس دنبال می‌شود.

سردار ملکی با تاکید بر برخورد قاطع و قانونی نیروی انتظامی با مخلان نظام اقتصادی از شهروندان خواست، برای کمک به اقتصاد و امنیت کشور به خصوص پیشگیری از اختلال در شبکه برق‌رسانی در صورت اطلاع از استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال بلافاصله موضوع را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام