3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۱۴۰۰ ماینر در استان بوشهر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از کشف ۳۰ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال دیگر در استان خبر داد و گفت: در سال جاری تاکنون یک‌هزار و ۴۰۰ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال در استان بوشهر کشف شده است.

به گزارش برنا؛ غلامرضا حشمتی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر شامگاه جمعه در برگزاری هفتمین مانور اقدام فراگیر شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با بیان اینکه این مانور با محوریت کاهش الگوی مصرف برق در ادارات اجرا شد گفت: مانور اقدام فراگیر شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با هدف کاهش مصرف برق به میزان 50 درصد قبل از پایان وقت اداری و 90 درصد پس از وقت اداری و تعدیل مصارف ادارات در تعطیلات اجرا شد.

وی مقابله دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال‌، اتصال سست، بررسی مشکلات شبکه برق، تعدیل و تنظیم بار روشنایی را از دیگر اهداف برگزاری این مانور دانست و بیان کرد: در برگزاری این مانور با کشف 30 ماینر غیرمجاز شمار دستگاه‌های کشف شده در استان بوشهر به یک‌هزار و 400 دستگاه رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با بیان اینکه در این مانور 63 خودرو سبک و سنگین و 45 نفر کارشناس فنی و پیشتیبانی مشارکت کردند گفت: در این راستا 80 اداره پرمصرف برق شناسایی و تذکر لازم ارائه شد.

حشمتی، تحلیل اطلاعات مصرف مشترکان برق اداری استان، کشف 20 فقره برق غیر مجاز و تعدیل چراغ روشنایی معابر 100 دستگاه را از دیگر دستاوردهای این مانور دانست و تأکید کرد: عوامل اصلی مانور اقدام فراگیر پایش بار دستگاه‌های اداری بود زیرا با توجه به اینکه تمامی دستگاه‌های اداری باید بعد از ساعت اداری و در روزهای تعطیل مصرف برق خود را حدود 90 درصد کاهش دهند.

وی افزود: از طرفی با توجه به تعطیلی چهار روزه ادارات در استان بوشهر و به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی برق در شرایط کنونی هفتمین اقدام فراگیر تشکیل و بار مصرفی دستگاه‌های اداری مورد پایش و بررسی قرار گرفت و نسبت به اخطار و قطع دستگاه‌های غیر متعهد اقدام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر عنوان کرد: در چند روز آینده دما هوا در استان بوشهر به طرز محسوسی افزایش می‌یابد که با هدف جلوگیری از خاموش اعمال مدیریت مصرف باید با جدیت تمام مدنظر قرار گیرد.

حشمتی ادامه داد: استفاده از ظرفیت نور طبیعی آفتاب برای روشن کردن خانه در طول روز، استفاده نکردن از ‌دستگاه‌های پرمصرف در ساعت‌های 12 تا 18، سرویس به موقع کولرها و نگه داشتن دمای آن روی 25 درجه از راهکارهای اصلی در مدیریت مصرف است.

او تأکید کرد: پیک بار مصرف برق در استان بوشهر بین ساعت 12 تا 18 تعیین شده است که در این ساعت‌ها باید با هدف عبور موفق از پیک بار، میزان مصرف به طرز محسوسی کاهش یابد.

بیشتر بخوانید:

  • کشف مزرعه 12 میلیاردی استخراج ارز دیجیتال قاچاق در ایذه
  • کشف 88 دستگاه ماینر قاچاق در اهواز و دزفول