فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۱۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در اطراف مشهد

ایسنا/خراسان رضوی سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: ۱۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) مظنون به قاچاق به ارزش تخمینی یک میلیارد و 600 میلیون ریال در یک مرغداری در اطراف مشهد کشف و توقیف شد.

محمدجواد ساعدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی اخبار رسیده از پلیس امنیت اقتصادی به معاونت بازرسی و نظارت سازمان صمت استان مبنی بر نگهداری تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در یک واحد مرغداری در جاده نیشابور، تیم بازرسی این سازمان به محل مراجعه نمودند.

وی افزود: بازرسان سازمان صمت با همکاری ماموران نیروی انتظامی کلانتری 45 بینالود پس از کسب اطلاعات لازم در این زمینه با هماهنگی مرجع قضایی در بازرسی از یک مرغداری که در پوشش واحد تولیدی، اقدام به راه‌‎اندازی و استخراج ارز دیجیتال می‌کرد، توانستند تعداد 16 دستگاه ماینر به ظن قاچاق کشف کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت گفت: ارزش ریالی این دستگاه‌ها توسط کارشناسان حدود یک میلیارد و 600 میلیون ریال تخمین زده شده و 16 دستگاه ماینر به ظن قاچاق توقیف و متصدی مرغداری با تشکیل پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شده است.

انتهای پیام