فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۳۰ دستگاه استخراج بیت کوین در قائن

پایگاه خبری پلیس : فرمانده انتظامی شهرستان قائنات از کشف ۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) به ارزش سه میلیارد ریال خبر داد.

 سرهنگ محمود زال‌بیکی اظهار داشت: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قائنات با دریافت خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) در یکی از کارگاه‌های حاشیه شهر موضوع را بررسی و محل اعلام شده را شناسایی کردند.

وی گفت: ماموران با هماهنگی مقام قضایی این کارگاه را بازرسی کردند که در بازرسی از محل، ۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و دو متهم در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی قائنات با بیان این که کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌های قاچاق شده را سه میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه ضمن توقیف دستگاه‌ها و وسایل جانبی آن، دو متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و از مردم عزیز درخواست داریم برای کمک به اقتصاد، آرامش بخصوص امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

این مطلب برایم مفید است