3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۳۰ دستگاه رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در بندرعباس

بندرعباس – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: ۳۰ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال غیر مجاز در بندرعباس با همکاری نیروی انتظامی شناسایی و جمع آوری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هاجر عبدی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این دستگاهها با استفاده از برق خانگی فعال بودند که باعث افزایش بار شبکه شده بود.باتوجه به قیمت نازل برق خانگی نسبت به سایر تعرفه ها بسیاری از افراد برای سود بیشتر دستگاههای رمز را ارز در منازل استفاده می کنند.مصرف بسیار بالای این دستگاهها باعث افزایش بار شبکه و در نهایت افت ولتاژ و بروز قطعی برق می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اضافه کرد: فعالیت غیرقانونی دستگاههای رمز ارز از طریق بررسی میزان مصرف برق مشخص و هرمشترکی هم که نسبت به سال قبل افزایش مصرف نامتعارف داشته باشد، شناسایی و در اختیار مراجع قضایی قرار می گیرد.

به گفته وی، از ابتدای امسال تاکنون ۷۰۰ دستگاه رمز ارز در استان شناسایی و جمع شده است. در حال حاضر نیز باتوجه به حساسیت موضوع برق در فصل تابستان طرح جمع آوری دستگاههای رمز ارز غیرمجاز همچنان با جدیت ادامه دارد.

عبدی ادامه داد: صنعت برق امسال باتوجه به افزایش دما و کاهش تولید برق نیروگاههای برقابی و همچنین استفاده از دستگاههای استخراج رمز ارز با چالش جدی مواجه شده است که مشترکان با مصرف بهینه برق همکاری لازم را برای عبور موفق از پیک بار تابستان ایفا کنند.

عبدی از مردم خواست، درصورت مشاهده استفاده غیرمجاز از این دستگاهها شرکت توزیع نیروی برق را مطلع نمایند تا دستگاههای غیرمجاز را جمع آوری و از فشار به شبکه برق کاسته شود.

وی خاطرنشان کرد: شهروندانی که فعالیت این دستگاهها را اعلام نمایند علاوه بر محفوظ بودن اسامی، پاداش نیز به آنها تعلق می گیرد.