3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۴۲۰ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در اردستان

ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از کشف و ضبط ۴۲۰ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در اردستان خبر داد.

غلامرضا هاشمی زاده پیش از ظهر امروز (چهارشنبه 18 مرداد) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: موضوع ماینرها که به صورت غیرقانونی در بحث ارز دیجیتال فعالیت می کنند در شهرستان اردستان زیاد شده، این درحالی است که تولید ارز دیجیتال برخلاف مقررات پولی و بانکی بوده، پشتوانه ای ندارد و گاهی پوششی برای پول‌شویی است.

وی با بیان اینکه اینگونه دستگاه ها برق بسیار زیادی مصرف می کنند، افزود: این موضوع در دو هفته اخیر بسیار زیاد شده که توانستیم حدود ۴۲۰ دستگاه را جمع آوری کنیم. این دستگاه ها قاچاق بوده و متخلفان در پوشش دو کارخانه تعطیل شده، با استفاده از برق صنعتی تعرفه دار، در طول شبانه روز ارز دیجیتال تولید می کردند.

به گزارش ایسنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با اشاره به اجرای طرح ظفر در اردستان، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش یک هزار دستگاه دستگاه آمواج ماهواره از سطح شهرستان اردستان جمع آوری شده و این طرح همچنان ادامه دارد. البته در موضوع دستگاه های جمع آوری امواج ماهواره باید یک کار فرهنگی صورت گیرد چراکه تاثیر آن به مراتب بیشتر خواهد بود.

هاشمی زاده در خصوص گلایه شهروندان از کمبود پارکینگ در مرکز شهر اردستان هم گفت: این موضوع بارها به شهرداری به عنوان متولی موضوع تذکر داده شده، ولی متاسفانه اقدامی اساسی انجام نشده است.

وی همچنین در خصوص وضعیت آسفالت معابر شهری، گفت: موضوع دست اندازهای شهری از دیگر مطالبات شهروندان است که منجر به تصادفات شهری هم شده است. این موضوع هم بارها به شهرداری تذکر داده شده، البته اقدامات موردی برای بهسازی انجام شده، ولی نتوانسته رضایت شهروندان را جلب کند.

انتهای پیام