3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۶۶ تجهیزات تولید ارز دیجیتال در بهشهر

ایسنا/مازندران جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۶۶ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان بهشهر خبر داد.

سیدموسی حسینی بیان کرد: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های ماموریتی، در دستور کار قرار گرفت.
وی، افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی آن شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ نفر از مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهمان که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه های تولید ارز دیجیتال در یک واحد مسکونی کرده بودند شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه اظهارکرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران در بازدید از محل مورد نظر ۶۶ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال به ارزشی بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال کشف کردند.
حسینی با بیان این که مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است، گفت: پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور است.
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری است، هشدار داد: مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هرگونه ناامنی در جامعه با پلیس همکاری کنند.

انتهای پیام